Kediyi acımasızca çatıdan atan caniye ödül verecekti! Haluk Levent’ten yeni açıklama

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Haluk Levent, geçtiğimiz gün çatıdan kediyi fırlatıp aşağı atan şahsın görüntüsünü toplumsal medya hesabından paylaşarak, şahsı bulana 25 Bin TL Ödül verileceğini açıklamıştı. Gündeme gelen haberlerin akabinde yeni bir açıklamada bulunan Ünlü müzikçi “Amacım kimseyi gaye göstermek değildi” dedi.

Geçtiğimiz gün çatıya çıkan bir şahsın yavru kediyi acımasız bir halde tutup aşağı fırlattığı görüntüyü toplumsal medya hesabından paylaşan Haluk Levent, insanlık dışı bu davranışa ateş püskürmüştü. Bir hayırseverin görüntüdeki kişiyi bilen ve karakola şikayette bulunan bireye 25 bin lira ödül vereceğini lisana getiren Levent, kısa bir mühlet sonra paylaşımını kaldırarak açıklamalarda bulundu. 

Haluk Levent

Kimseyi gaye göstermek istemediğinin altını çizen Levent, “H.A isminde bir arkadaşım bu görüntüyü görmüş. Bana ‘İçim parçalandı. Kim bunu bulur da şikayet ederse 25 bin TL Ödül vereceğim’ dedi. O anda fevri bir twit attım. Maksadım kimseyi maksat göstermek değil lakin bu twitler caydırıcı da olabiliyor bir yandan” halinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Çatıya çıkan kimliği belgisiz bir şahsın bir anda eline aldığı kediye metrelerce yükseklikten aşağı fırlattığı imgeler toplumsal medya kullanıcılarını zahmetten çıkardı. Kendi halindeki hayvanı acımasız bir formda aşağı fırlatan şahsın bu anları kamera kaydına alarak “Kedi attım uçtu” şeklindeki rezil paylaşımdan sonra harekete geçen Haluk Levent, Twitter hesabından ateş püskürdü. 

Haluk Levent

ŞİKAYET EDENE Nakit ÖDÜLÜ 

Takipçilerine seslenen Ünlü müzikçi “Bir hayırseverimiz aradı. Bu görüntüyü gönderdi. Bu kişiyi bilen Dost en yakın polis karakoluna başvurabilir mi? Başvurusu yanlışsız olan arkadaşa hayırseverimiz 25 bin TL Ödül vereceğini açıkladı. Şikayet dilekçesini bu twitin altına yazmanız kâfi. Bizler size ulaşacağız” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Behzat Ç. için Geri sayım başladı! Fragmanı herkesi ekran başına topladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir