Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov’dan Kuruluş Osman açıklaması: Türk dizisi deyince…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 20, 2023 Yorum Yok

Kuruluş Osman’ın 4. döneminde Moğol kumandanı Nayman karakteriyle takıma iç olan Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov, sıra hakkında birinci Kez konuştu. meşhur oyuncu, Kazakistanda kurum Osman’a olan ağır ilgiden bahsetti.

Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilen ATV ekranlarına damga vuran kurum Osman’da Moğol kumandanı Nayman’ı canlandıran Kazakistanlı Berik Aitzhanov, Sabah Gazetesi’ne verdiği demeçte çarpıcı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz Yıl Yine Bozdağ Sinema imzalı ‘Destan’ dizisinde Çin imparatorunu oynayan Kazak oyuncu Aitzhanov kurum Osman’a iç olma sürecini anlatırken Kazakistan’da Türk dizilerine olan ağır ilgiye de değindi.

Berik Aitzhanov

“TÜRK DİZİSİ DEYİNCE AKLA BİRİNCİ OLARAK KURULUŞ OSMAN GELİYOR”

Dizide Orta Asya’nın kadim milleti Moğolların kumandanlarından olan ‘Nayman’a hayat veren Berik Aitzhanov başarılı performansıyla öne çıkıyor. Kazakistan’da Türk dizileri ortasında kurum Osman’ın ağır İlgi gördüğünü belirten Aitzhanov, “115. kısım yayınlandıktan sonra yalnızca dizinin hayranları değil; bütün arkadaşlarım, akrabalarım da dizinin hayranı oldular. Kendi ortalarında bundan sonra dizide ne olacağını bulmaya çalışıyorlar.” biçiminde konuştu.

Berik Aitzhanov kurum Osman hakkında konuştu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir