Kasaba Doktoru’nun 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Leyla ölüyor mu?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde şair Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 31. kısım fragmanı yayınlandı. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni fragmanında Leyla, bir hastası tarafından kaçırılıyor. İşte Kasaba Doktoru’nun 11 Ocak Çarşamba günü ekranlara istikbal olan 31. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Tabibi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı kıssası ve kuvvetli oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde Sinan Albayrak, şair Akbaba, Vildan Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nda heyecan nihayet sürat devam ediyor. Kasaba Tabibi 31. kısmıyla 11 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT ekranlarında…

KASABA HEKİMİ 31. KISIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN 30. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Yalçın’ın genel operatör olarak kabul edilmesi başta Hakan olmak üzere bütün Uluçınarlılar’ın istikrarını bozar. Bu sırada Ömer ve Leyla, ağır bakımda ani kötüleşen bir hastaya müdahale eder. Hastanın mevti kalp bekleyen Kerem için ümit olur. Berk, Yalçın’ın dönüşünden Dolayı memnundur, Nazlı bu memnunluğu onunla paylaşmaktadır. Mine ise Hakan’ın eli ile ilgili gerçeğe ulaşacak bir İspat bulur ve peşinden masraf. Mine ve Hakan artık her şey ile birlikte çaba etme kararı alır. Neslihan ise Yalçın’ın değiştiğine inanmaya başlar. Kuşkulu vefat ihbarı Uluçınar’a bomba üzere düşer. Hastaneye gelen bir savcı ağır bakım hastasının vefatıyla ilgili soruşturma yürütür. Bu sırada acil bir hasta gelir ve ameliyata Yalçın ile Hakan girmek zorunda kalır. Savcı da ameliyatı izlemektedir. Hakan elinin durumunu saklayabilecek midir? Soruşturmanın sonucu Ömer’in kuşkularını haklı çıkarır. Hastane içinde Aka bir tehlike vardır. Bu durum Hakan ve Bülent’i Aka bir mesuliyet altına sokar. Uluçınar Aka bir krizle karşı karşıyadır. Üstelik Biricik tehlikede olan Uluçınar’ın geleceği değil, Leyla’nın hayatıdır.

Kasaba Hekimi Hakan Doktor

Kasaba Tabibi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘ün oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra sıra ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Hekimi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore üretiminden uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra hekim olmaya karar veren yetenekli ve istikbal vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane operatör Hakan’ın (Ozan Akbaba) kente Irak bir Kent hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist tabip Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç tabibin azimli uğraşı gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

KASABA HEKİMİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat öykülerini ve mesleksel zorluklarını husus Meydan Kasaba Doktoru, her Çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir