Kasaba Doktoru’nun 24. bölüm fragmanı yayınlandı! Hakan doktorun babası ölüyor mu?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 10, 2022 Yorum Yok

Başrollerinde şair Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 24. kısım fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki kısımda, Hakan’ın hayatı babası Şeref’in gelişiyle altüst olmuştu. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni kısmında ne olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 11 Kasım Cuma günü ekranlara istikbal olan 24. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Tabibi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı kıssası ve kuvvetli oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde Sinan Albayrak, şair Akbaba, Vildan Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nda heyecan nihayet sürat devam ediyor. Kasaba Tabibi 24. kısmıyla 11 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de TRT ekranlarında…

KASABA TABİBİ 24. KISIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN 23. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Hakan’ın hayatı babası Şeref’in gelişiyle altüst olur. Üstelik onur acil ameliyat edilmesi gereken Az bir hastalığa sahiptir. Geçmişte yaşananlardan Dolayı babasını affetmeyen Hakan ameliyatı yapmayı reddetmektedir. Erol öldüğü güne kadar gizli kalacak bir vasiyet bırakır. Vasiyet üç kişiyi ilgilendirmektedir: Neslihan, Yalçın ve Hakan. Neslihan ve Yalçın ise yeni bir plan kurar. Bu sırada ailesinin dağılmasından rahatsızlık duyan Yalçın, Leyla ve Berk ile ortasını düzeltemenin yollarını aramaktadır. Leyla ile Ömer alakalarını toparlama yolunda ilerlemektelerdir. Nazlı ve Berk ise müdahaleleri ile onların birbirine yaklaşmasına Mani olur. Hakan, geçmişin yaralarını sarmaya çalışırken Mine’ye bir teklifte bulunur. Girdikleri bu yol ikisini de güzelleştirebilecek midir?

Kasaba Tabibi Hakan Doktor

Kasaba Hekimi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘ün oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra sıra ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Tabibi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore imalinden uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra hekim olmaya karar veren yetenekli ve istikbal vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane operatör Hakan’ın (Ozan Akbaba) kente Irak bir Kent hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist hekim Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç tabibin azimli çabası gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

KASABA TABİBİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat öykülerini ve mesleksel zorluklarını bahis Meydan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir