Kanal 7 ekranlarından yeni dizi müjdesi: Fedakar

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 17, 2023 Yorum Yok

Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar, izleyici ile buluşmak için saatleri sayıyor. Sürükleyici konusu ve heyecan dolu hikayesiyle hafta sonlarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki Biricik tutunacak kısmının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici hikayesi Fedakar  izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken Ufak kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında yalnızca Sefer kalır. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu argümanıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in Biricik veliahdı Tarık’ın Mesut ve huzurlu hayatı, canı üzere sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp Tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için Ant ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.

Zaman, aşılması imkansız olan pürüzleri ortadan kaldırmaya yardım edecek mi? Aşkın gücü, kardeş acısını unutmaya yetecek mi? Elif’in merhameti Tarık’ın yaralarını sarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Fedakar ile Kanal 7 ekranlarında yanıt bulacak.

Bir kurşunla değişen hayatların düzgünleşme gayreti 18 Mart’tan itibaren her Cumartesi- Pazar 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir