Joe Biden’ın torunu Naomi Biden’dan şaşırtan itiraf: Gelinliğim taklittir!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Peter Neal ile dünyaevine giren Joe Biden’ın torunu Naomi Biden’ın giydiği gelinlikteki ayrıntı herkesi şaşırdı. Grace Kelly’nin yıllar Evvel giydiği gelinliğe Fazla benzeyen bir gelinlik tercih eden Biden, Vogue mecmuasına itirafta bulundu.

ABD Lideri Joe Biden ile eşi Jill Biden‘ın 28 yaşındaki torunu Naomi Biden, 19 Kasım’da ak Saray’da düzenlenen görkemli bir merasimle Peter Neal ile nikah masasına oturdu. sade ve Duru hoşluğuyla yıldız üzere parlayan Naomi’nin tercih ettiği gelinlik ise dikkatlerden kaçmadı. Hollywood yıldızıyken bir anda Monaco Prensi Rainier ile 1956 yılında evlenen Grace Kelly‘nin gelinliğine Fazla benzeyen Naomi’nin gelinliği dünya basınında Aka yankı uyandırdı. 

Naomi Biden gelinliği

Yıllar içerisinde birçok genç kızın hayalini süsleyen Grace Kelly’nin gelinliği hakkında Vogue mecmuasına konuşan Biden, “Her Ufak kız üzere benim de başımın içinde bir manzara vardı. O da sevdiğim, Grace Kelly’nin gelinliğiydi” sözlerini kullandı. Grece Kellly’nin gelinliğine benzeri bir gelinlik tercih eden Biden, en Mesut gününde bu türlü bir seçim yapmaktan hoşnut olduğunu lisana getirdi. 

Grace Kelly gelinliği

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu sistem hayat kurtarıyor! Sarsıntıya karşı binalarda…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir