Jennifer Lopez ölümden döndü! Korku dolu anları böyle anlattı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 30, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü müzikçi Jennifer Lopez ‘Hayalimdeki Düğün’ çekimlerinde başına gelen dehşetli kazayı anlattı. Vefattan dönen Lopez, “Son anda kurtulduk ve kazayı hasarsız atlattık” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Ben Affleck ile nikah masasına oturan Ünlü yıldız Jennifer Lopez Hayalimdeki Düğün’ (Shotgun Wedding) isimli sinemanın bir sahnesinde nasıl mevtten döndüğünü anlattı.

Katıldığı programda “Tehlikeli sahneleri Biricik seferde çekme ihtimali en yüksek olan kim?” sorusunda takımdakiler Lopez ve Josh Duhamel’i işaret etti. Jennifer Lopez, “Bu işte oldukça düzgünüz sanırım” diyerek, arkadaşlarına katıldı ve mevt tehlikesi atlattığı günü hatırladı.

ÖLÜMDEN DÖNDÜĞÜ ANLAR!

Jennifer Lopez, “Nerdeyse uçurumdan düştüğüm gün hariç! Sinemanın bir sahnesinde gelinliğim otomobilin tekerleğine sıkışıyor ve onunla Birlikte uçurumdan düşecek üzere oluyordum. O sahnede eteğim nitekim otomobilin tekerleğine sıkıştı ve kurtulamadım. Otomobille Birlikte ben de gidiyordum. Josh’a baktım ve ‘Lütfen gitmeme müsaade verme’ diye yalvardım. Josh da panikle ‘Tuttum seni, tuttum seni!’ diyordu” açıklamasında bulundu.

Jennifer lopez mevtten döndü

“SON ANDA KURTULDUK”

Lopez, rol arkadaşıyla Bir arada nihayet anda kurtulduklarını ve kazayı hasarsız atlattıklarını da ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı’dan herkesi güldüren çıkış! “Kanal benim abi…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir