İzzet Yıldızhan Eddie Murphy’ye karşı! “9 çocuğum Mevcut gayem bu sayıyı 12’ye çıkarmak”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 01, 2022 Yorum Yok


9 evlat sahibi olan sanatçı İzzet Yıldızhan, Türkiye’nin ıslak ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceğini söyledi. Eddie Murphy’ye 10 çocuk sahibi olduğunu rekoru kendi alması gerektiğini açıklaı. Yıldızhan, “9 çocuğum Mevcut gayem bu sayıyı 12’ye çıkarmak” kelamlarıyla açıkladı.

Müzik ve Ömür biçimiyle sık sık gündeme gelen İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta sahneye çıktı. Sanatçı İzzet Yıldızhan, evlat sahibi olmak konusunda şaşırtan sözler kullandı. Konser öncesi gazetecilerle sohbet eden sanatçı, Türkiye’nin ıslak ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceği” söyledi.

İzzet Yıldızhan Eddie Murphy

EDDİE MURPHY’YE Saha OKUYOR

Üç farklı bayandan dokuz çocuk babası olan sanatçı İzzet Yıldızhan’a araştırmalar sonucunda Türkiye nüfusunda ıslak ortalamanın her geçen Yıl arttığı sonucu hatırlatılması üzerine müzikçi ABD’li aktör Ediie Murphy hatırlatarak; “Türkiye’nin ıslak ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceğim. Bir aktör Mevcut Eddie Murphy diye, 10 çocuğu varmış. Eddie Murphy sen kimsin ya! Anlaşılan o ki bu rekora Yeniden benim sahip olmam gerekiyor. 9 çocuğum var, birinci amacım bu sayıyı 12’ye çıkarmak.” cümlelerine yer verdi.

eddie murphy ve izzet yıldızhan

MÜJELİ HABERİ VERDİ

İzzet Yıldızhan, Aka oğlu Mustafa Yıldızhan’ın önümüzdeki hafta nişanlanacağı haberini verdi. Mustafa evlilik yolunda birinci adımı atıyor. Huzur, Sevinç dolu yuvaları olur inşallah. “Nasip olur da çocukları olursa, şimdiden söylüyorum ‘dede’ sözünü duymak istemiyorum. ‘Büyükbaba’ diye hitap edilmesi tercihim.” dedi.

İzzet yıldızhan gaye 12 çocuk açıklaması

NÜKHET GERİDEN GELİYOR!

Nükhet Duru’nun nihayet devirde gündeme bomba üzere düşen “tayt” sorusu İzzet Yıldızhan’a sorulması üzerineNükhet haklı ancak biraz geriden geliyor sanırım. Ben bu kelamları aylar Evvel söyledim. Birinci Evvel beşerler beni eleştirse de daha sonra haklı bularak özür de dilediler. Bende Nükhet’te kendi niyetlerimizi söyledik ve buranın Türkiye olduğunu belirttik.” dedi.

İzzet yıldızhan ve nükhet Duru tayt tartışması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir