İsmail Ege Şaşmaz’dan Barış Akarsu itirafı: Parayla işi olmamış konserlerini hep bağışlamış!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

2007 yılında vefatıyla bütün Türkiye’yi Yasa boğan barış Akarsu’nun bilinmeyenlerini birinci Sefer anlatan İsmail Ege Şaşmaz’ın “Barış Akarsu Akademi Türkiye sonrası 250 konserinin 200’ünü yardım olarak düzenlemiş” açıklamalarıyla kalpleri ısıttı.

Merhum sanatçı Barış Akarsu‘nun hayatının anlatıldığı Barış Akarsu “Merhaba” filmi 18 Kasım’da vizyona girdi. Hoş kalbi ve kişiliğiyle bütün Türkiye’nin sevgisini kazanan Akarsu’nun hayatının anlatıldığı sinema, sinemaseverlerden tam not alırken başrol oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz Fazla Özel açıklamalarda bulundu. 

Ünlü sanatkarın hayatına dair merak edilenleri anlatan Şaşmaz, “Barış Akarsu’nun yardımsever bir insan olduğunu biliyordum ancak bu kadar olabileceğini düşünmemiştim. barış Akarsu Akademi Türkiye sonrası 250 konserinin 200’ünü yardım olarak düzenlemiş. Birçok sanatçı bu türlü bir şey yapmıyor ve üstelik barış bunu göstere göstere de yapmamış. Kendi konserine bilet dahi alıp yardımlarda bulunmuş. Parayla pek işi olmayan bir insanmış. Parayı insanları Mesut etmek ve hastalıklarını gidermek için kullanmaya çalışıyormuş” biçiminde konuştu. 

Barış Akarsu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir