Işın Karaca’dan şaşırtan açıklama: Biz evlendik!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 09, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz akşam yakın arkadaşı Mine İpek’in düğününe uzun müddettir Bir arada olduğu Can Yapıcıoğlu ile Birlikte katılan Ünlü müzikçi Işın Karaca, “Arkadaşlar, biz Can’la evlendik.” açıklaması yaparak herkesi şaşırttı.

Işın Karaca uzun müddettir Birlikte olduğu meslektaşı Can Yapıcıoğlu ile yakın arkadaşı Mine İpek’in düğününde objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan müzikçi, sizi gelinlikle tekrar ne Vakit göreceğiz sorusuna verdiği karşılıkla herkesi şoke etti.

Işın Karaca ve Can Yapıcıoğlu

SORULARI YANITLADI

Can Yapıcıoğlu’yla Bir arada muhabirlerden gelen sorulara yanıtlar veren Ünlü müzikçi, neler yapıyorsunuz sorusunu “Kızıma bakıyorum, Can ile gezip tozuyorum” diyerek yanıtladı. İzmir’e gidip geldiğini, İstanbul’u da hiç sevmediğini ve İstanbul’dan Fazla soğuduğunu da ekledi.

Işın Karaca ve Can Yapıcıoğlu

“ŞAKA DEĞİL, BİZ EVLENDİK!”

Muhabirlerin “Sizi bir daha gelinlikle ne Vakit göreceğiz?” sorusuna “Can bak ya Yeniden belalı soruyu soruyorlar.” diyen Karaca, verdiği yanıtla herkesi şaşırttı. “Arkadaşlar biz Can’la evlendik, latife değil” diyen müzikçi parmağındaki tektaşı gösterdi.

Işın Karaca ve Can Yapıcıoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hande Soral program için bunu bile yaptı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir