İrem Derici Elon Musk’ı hedef aldı! Yıllık ödeme yaptı ama parası çöpe gitti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 26, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi İrem Derici, Twitter’ın fiyatlı mavi tik rozeti için birinci başta istediği yıllık ödemeyi yapmasına Karşın rozetini Geri alamadığı için Musk’a ateş püskürdü.

Dünyanın dört bir yanından kullanıcılara sahip olan Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, geçtiğimiz günlerde mavi tik aboneliği olmayan onaylı hesapların tiklerini kaldırdığını açıkladı. Mavi tik rozeti almak isteyen kullanıcıların belli bir fiyat ödemesi gerektiğini belirten Musk’ın bu atılımı bazıları tarafından eleştirilse de bazıları de fiyat ödedi. Bu karardan kısa bir müddet sonra Fikir değiştiren Musk, ödeme yapmadığı için “mavi tik” rozetleri alınan Beyonce, Harry Kane, Richard Osman ve Victoria Beckham üzere yüksek profilli hesapların rozetlerini yine aktifleştirdi.  

Elon Musk

Ücret kararı birinci çıktığı günlerde aylık 150 TL olan mavi tık için yıllık ödeme yapan İrem Derici ise mavi tik rozetinin yok olmasına sonlandı. Elon Musk’ı tagleyen Derici, Twitter’dan paylaşımda bulunarak Başkaldırı etti. Musk’ı maksat Meydan Ünlü müzikçi, “Kız dünya Nakit verdim nerede mavi tıkım” ifadelerini kullandı.

İrem Derici

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Seda Sayan’dan estetiklerini saklayanlara sitem! “Millet yaptırıp yaptırıp…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir