saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İlker Ayrık’tan şoke eden itiraf: Hiç istemediğim insanlara araba verdim!

İlker Ayrık’tan şoke eden itiraf: Hiç istemediğim insanlara araba verdim!

admin admin -
29 0

Geçtiğimiz gün katıldığı bir programda “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışı hakkında konuşan oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, “Hiç istemediğim insanlara otomobil vermek zorunda kaldık” açıklamalarıyla herkesi şoke etti.

Ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, evvelki gün Doğu Demirkol‘un sunumunu üstlendiği Alelade Show‘a konuk oldu. Uğraş hayatı ve Özel yaşantısına dair açıklamalarda bulunan Ayrık, bir Devre ekranlarda fırtına üzere esen “Ben Bilmem Eşim Bilir” programı hakkında konuştu. 

Alelade Show

“TARAFSIZ OLMAK ZORUNDA DEĞİLİM”

4 çiftin otomobil mükafatı için kıyasıya bir uğraş verdiği programda sunuculuk yapan Ünlü oyuncu “Hiç istemediğim insanlara otomobil vermek zorunda kaldık. Ben beşerim, ben tarafsız olmak zorunda değilim, adil olmak zorundayım. Elbette taraf tutuyorum” itirafıyla herkesi şaşırttı. Kelamlarının devamında “Aile kıssalarını bildiğim yarışmacılar vardı, gereksinimleri olduğunu biliyorum, kazanamıyorlar, meskene gidince moralim bozuluyor. Hiçbir vakit zaman geçirmek istemeyeceğim, hoşlanmadığım insanlara otomobil verdim” diyen Ayrık’ın sözleri toplumsal medyada yankı uyandırdı. 

Ben Bilmem Eşim Bilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Osmanlı topraklarında birinci Defa kayıt altına alındı! Birinci düğün görüntüsü…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir