saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İlayda Şeker ve İsmail Balaban birbirine girdi! Arabada kavga ettiler

İlayda Şeker ve İsmail Balaban birbirine girdi! Arabada kavga ettiler

admin admin -
31 0

Survivor 2021 döneminde yarışan İsmail Balaban ve İlayda Şeker, aşka dönüşen birlikteliklerini Mesut bir yuvaya çevirmek için evlilik hazırlıklarına girmişti. Şimdilerde koşuşturma içerisinde olan çift, toplumsal medya hesabından yayınladığı görüntüde hengame etti. Otomobilde çıkan gerginlik bir anda ortamın havasını değiştirdi.

Survivor 2021’in şampiyonu İsmail Balaban, Karşılaşma sırasında İlayda Şeker’e gönlünü kaptırmış ve evlilik teklifi etmişti. Şimdilerde evlilik hazırlıklarında olan Ünlü çift, latifeyle başlayan görüntü sonunda birbirine girdi.

ilayda şeker ismail balaban

GÜNDEM OLDULAR!

İkilinin yaptığı paylaşımlar epeyce dikkat çekerken, ilgileri de epeyce merak ediliyordu. Şeker nihayet olarak toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

KAVGA ETTİLER!

Şeker, otomobilde giderken çektiği görüntüde “Çok Komik bir şey söyleyeceğim olağanda İsmail’den hiçbir şeyimi saklamam o da benden saklamaz lakin arkadaşıma Laf verdim bir şeyi ona anlatmadım. İsmail bana küstü” sözlerini kullandı. Balaban o kelamlara gerildi ve “Küstüğümü nereden çıkardın? Neye dayanarak…” kelamlarını kullandı. Şeker’de “Benimle konuşmuyorsun trip atıyorsun” halinde Anlatım ettiği sözlerle birbirine girdi. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir