İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada’dan anlamlı sözler!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 19, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzelenin akabinde Ünlü isimlerden taziye ve takviye bildirileri gelirken, İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Eda, geçtiğimiz gün Miraç Kandili sebebiyle Bursa’daki türbeleri ziyaret ederek depremzedeler için dua etti. O anlara dair paylaşım yapan Yıldız’ın kelamları takdir topladı.

Asrın felaketi olarak tarihe geçen Kahramanmaraş merkezli sarsıntı, etraftaki 10 vilayette apansız Aka yıkımlara ve can kayıplarına Sebep oldu. Bölgede yıkıntı çalışmaları ağır bir halde devam ederken Ünlü isimlerden taziye ve takviye iletileri da kesilmiyor. İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, kızları Elif Ada ile duygusal bir paylaşım yaptı.

Ayşegül Yıldız ve kızı Elif Ada

“ÇOCUKLARIN DUASI KABUL OLUR DEDİM”

Miraç Kandili vesilesiyle Bursa’daki türbeleri ziyaret eden Yıldız ve Elif Ada’dan duygulandıran bir paylaşım geldi. “Çocukların duası kabul olur dedim” diyen Yıldız, kızının bol bol dua edelim dediğini belirtti. Yıldız, “Bu kutsal günde bütün ölmüşlerimiz ve afet bölgesinde kaybettiğimiz kardeşlerimiz için dua ettik.” notuyla takipçilerinden takdir topladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ürdünlü keman sanatkarı Layth Sidiq Türkiye için çaldı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir