İbrahim Tatlıses dede mi oluyor? Dilan Çıtak’tan hamilelik açıklaması

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 25, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Levent Dörter ile dünyaevine giren ehil sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak hamilelik haberleriyle magazin gündemine bomba üzere oturdu. Birçok kişinin merak ettiği “İbrahim Tatlıses dede mi oluyor?” sorusuna genç müzikçi, verdiği karşılıkla gülümsetti.

İbrahim Tatlıses’in müzikçi kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter 8 yıllık bağlantılarını ekim ayında evlilikle taçlandırdı. Florya’da bir dönercide objektiflere takılan Tatlıses’in kızı Çıtak hakkında çıkan Hamile haberleriyle ilgili İzah yaptı. 

İBRAHİM TATLISES DEDE Mİ OLUYOR?

Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde yaşanan zelzele sonrası depremzedelere meskenlerinin kapılarını açan Çıtak, “Benim Fazla Öbür bir heyecanım Mevcut ancak onu sonra paylaşırım” diyerek gazetecileri şaşırttı. Muhabirlerin, “Yoksa bebek muştusu mi vereceksiniz?” sorusuna ise espriyle, o denli bir durum olduğunda onu dönercide söylemeyeceklerini Anlatım etti.

İbrahim Tatlıses dede mi oluyor

YENİ PROJELERİ HAKKINDA KONUŞTU!

Yeni projeleri hakkında konuşan Dörter, “Şu Lahza ikimizin de Özel projeleri var. Birbirimize dayanak oluyoruz. Bir gün tahminen Bir arada müzik da söyleriz, neden olmasın?” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Gülben Ergen hareketiyle övgü topladı! Adana’ya giderek…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir