Hürriyet’ten Gamze Özçelik’e büyük ayıp! Ahmet Hakan’dan özür

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Hürriyet gazetesi, Bil-Bul ekinde maneviyata yönelerek tesettüre giren Gamze Özçelik’in eski bir fotoğrafını kullanarak Aka bir ayıba imza attı. Dünyanın her yerinde yaptığı yardımlarla gönüllere taht kuran Özçelik’e yapılan bu ayıp sonrası genel Yayın Direktörü Ahmet Hakan özür diledi.

Oyunculuğu bırakıp maneviyata yönelen ve kurduğu dernekle binlerce beşere yardım eli uzatan Gamze Özçelik’e dair Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan paylaşım reaksiyon çekti. Hürriyet Gazetesi 13 nisan perşembe günü yayınladığı Bil Bul ekinde Özçelik’in eski bir fotoğrafı kullanılarak Aka bir ayıba imza attı.

örnektir

GAMZE ÖZÇELİK’E HÜRRİYET’TEN BÜYÜK AYIP!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan zelzele felaketinden sonra kurduğu Umuda Koşanlar derneği ile birinci günden bütün imkanları seferber ederek yardım çalışmalarına devam eden Gamze Özçelik ile ilgili yapılan bu saygısızlık toplumsal medyada da reaksiyon çekti. 

Gamze Özçelik

AHMET HAKAN ÖZÜR DİLEDİ

Hürriyet genel Yayın Direktörü Ahmet Hakan bunun üzerine bugün ki yazısında Gamze Özçelik’ten özür diledi. Hakan yayınladığı yazısında şunu yazdı:

“Gamze Özçelik, yeni bir hayat stilini seçmiş bir isim. Eski fotoğraflarının da kullanılmasını istemiyor. Buna Karşın Hürriyet’in dünkü Bil-Bul ekinde yer Meydan bulmacalardan birinde Gamze Özçelik’in Fazla eski fotoğraflarından biri kullanıldı.

Hiçbir kasıt taşımayan, büsbütün ihmalden kaynaklanan bu yanılgı nedeniyle Gamze Özçelik’ten özür diliyoruz. Hürriyet, şahısların tercihlerine azami hürmet gösteren bir mecradır ve o denli kalacaktır.”

Gamze Özçelik

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir