saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hugh Jackman en büyük korkusu ile yeniden yüzleşti! Sevenlerini üzdü…

Hugh Jackman en büyük korkusu ile yeniden yüzleşti! Sevenlerini üzdü…

admin admin -
24 0

Hugh Jackman, burnunda bantla görüldüğü toplumsal medya görüntüsünde “Bunu benden duyun istedim” diye başladığı bir İzah yaptı.

Global çapta en sevilen aktörlerden biri olan Hugh Jackman, en Aka kaygısıyla yine yüzleşti. Uzun yıllar boyunca karşımıza Wolverine olarak çıkan ve hepimizi kendine hayran eden 54 yaşındaki Ünlü oyuncu, geçtmişte yaşadığı sorunların yine nüksetmesi ile soluğu tabipte aldı. 

Ünlü oyuncu, “Beni sokakta bu türlü görebilirdiniz ya da birisi bu halde fotoğrafımı çekip paylaşabilirdi. Bense bunlar olmadan haberi benden duymanızı istedim” sözleriyle sıhhat durumunu hayranlarına kendisinin açıklamak istediğini belirtti.

Burnundan iki Kez modül alınıp biyopsi yapıldğını söyleyen Jackman, hekiminin bunun “bazal hücreli karsinom” olmasından şüphelendiğini açıkladı.

Bazal hücreli karsinom, Cilt kanserinin en yaygın biçimde rastlanan tipi olarak biliniyor. BHK olarak kısaltılan hastalık deride bulunan eski hücrelerin ölmesiyle onların yerine yenilerini üreten, bazal hücre olarak isimlendirilen hücre tipinde başlayan kanser tipi. BHK farklı formlarda olabilmekle Bir arada sıklıkla ciltte hafif şeffaf bir yumru olarak belirebiliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir