Hande Yener ve Abdurrahman Aydın’ın yürek sızlatan konuşması: Annemi ve iki bacağımı kaybettim

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 01, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi, Hatay’da zelzeleye yakalanan ve 2 bacağını kaybeden Abdurrahman Aydın’la manzaralı konuştu. Karşısında Ünlü müzikçiyi gördüğü için Aka bir Sevinç yaşayan Abdurrahman, “Annemi ve iki bacağımı kaybettim. Umutlarımı da kaybetmiştim. fakat bana ümit oldunuz” dedi.

Kahramanmaraş ve 10 vilayette Aka yıkımlara neden olan 7.7 ve 7.6 zelzelelerin akabinde bütün Türkiye depremzedelerin yaralarını sarmak için Biricik Yürek oldu. Çeşitli bağış ve yardımların yapıldığı zelzele bölgesinde morallerin yüksek tutulması için birçok Ünlü İsim depremzedelerle bağlantı kurmaya İtina gösteriyor.

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan kareler

Ünlü müzikçi Hande Yener de bu isimlerden biri oldu. Hatay’da yıkıntı altından kurtarılan ve ve Ankara’daki hastanede tedavisi devam eden Abdurrahman Aydın‘ın hayalini gerçekleştirmek isteyen Ünlü müzikçi harekete geçti. meşhur müzikçi, arkadaşları Amel insanı Murat Karabova ve İrem Betil aracılığıyla Abdurrahman Aydın ile imajlı konuştu. Sarsıntıda iki bacağını kaybeden Abdurrahman, Hande Yener’i karşısında görünce Aka Sevinç yaşadı.

Abdurrahman Aydın

“BANA ümit OLDUNUZ”

“Enkaz altında annemi kaybettim. Onu korumak kollamak isterken iki bacağımdan oldum. 21 günden beri hastanedeyim. Umutlarımı da kaybetmiştim. ancak bana ümit oldunuz. Sizlere teşekkür ederim.” diye konuşan Abdurrahman’ı dikkatle dinleyen Hande Yener “Bir adedim Fazla geçmiş olsun. Seni gördüm daha uygun oldum. Daima aklım sende.” sözlerini kullandı. 

Hande Yener

“BÜTÜN ÇOCUKLAR BİZİM ÇOCUKLARIMIZ”

Abdurrahman ile konuşmasından Fazla etkilenen Yener, daha sonrasında yaptığı açıklamada “Bütün aileler bizim, Tüm çocuklar bizim çocuklarımız. Yardımların devam etmesi gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Hande Yenerden zelzele açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mehmet Yalçınkaya’dan İçten zelzele itirafı: “Buraya geldim geleli…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir