Hamamböceği yiyen Nicolas Cage’den yıllar sonra şaşırtan itiraf!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage, 1988 imali Vampire’s Kiss’te hamamböceği yemesiyle ilgili birinci Defa konuştu. Hamamböceği yediği için Aka pişmanlık duyan Cage, “Bunu bir daha asla yapmayacağım” tabirlerini kullandı.

“Hayalet Sürücü”, “Yetenekli Bay Cage” ve “Büyük Hazine” gibi birbirinden başarılı üretimlerle dünya sinemasını ismini altın harflerle yazdıran Nicolas Cage, geçtiğimiz günlerde yeni sineması ‘Drakula Renfield’ için dişlerini törpülettirerek sivrilttiğini açıklamıştı. Herkesi şaşırtan bu açıklamaların ardından Yahoo Entertainment’a röportaj veren Cage, Değişik bir itirafta bulundu. 

Nicolas Cage

1988 üretimi Vampire’s Kiss’te hamamböceği yemesi hakkında konuşan Cage, sinemada aslında iki hamamböceği yediğini itiraf etti. Renfield’daki rol arkadaşı Nicholas Hoult‘a böcek yeme tavsiyesi verip vermediği sorulan Ünlü oyuncu, “Hoult patates böceği yedi. İşi Öbür bir düzeye taşıdı.” diye konuştu.

Cage’in yorumu karşısında sessizliğini bozan Hoult ise “Hayır, hamamböceği patates böceğinden makus. Bence. Bilmiyorum zira burada yediğim hamamböcekleri karameldi” dedi.

Nicholas Hoult

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Eda Ece’nin set halleri! Yasak Elma setinden keyifli anlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir