Haluk Levent sanal evrene merak saldı! Dünyada bir ilke imza attı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 10, 2022 Yorum Yok

Yaz aylarından beri konser maratonuna Hız kesmeden devam eden Haluk Levent, ‘Vr’ gözlük ile Yakaza ismi verilen aleme geçerek sanal ortamda konser verdi. Dünyada bir birincisi gerçekleştiren Ünlü müzikçi “Türk ilim insanlarının geliştirdiği bu proje ile dünyada bir adım öndeyiz. Ben Fazla gurur duydum” dedi.

Ünlü müzikçi Haluk Levent, hem başarılı müzik hayatı hem de kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile yaptığı yardımlarla sık sık isminden Laf ettiriyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ünlü müzikçi, geçtiğimiz gün verdiği konserle dünyada bir prensip imza attı.

Haluk Levent

Vr gözlük takarak Türk ilim insanlarının geliştirdiği sanal ortam yazılımı olan ‘Yakaza’ alemine geçiş yapan Levent, hayranlarına gerçek vakitli bir konser verdi. Hayranlarıyla sanal ortamda bir ortaya gelen Ünlü müzikçi konser bitiminde basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Haluk Levent sanal alemde konser verdi

“DÜNYADA BİR ADIM ÖNDEYİZ”

“Dünya değişiyor, az Evvel gördüğünüz gözlük ile dünyanın rastgele bir yerindeki arkadaşım benim konserime gelebiliyor, konutundan konserimi izleyip isterlerse vokal yapabiliyorlar” formunda konuşan Levent, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Sadece bu değil örneğin diş ağrınız Mevcut ise gözlük sayesinde tabiple görüşebiliyorsunuz. Yani kısaca anlatmam gerekirse ‘Yakaza’ aleminde dilediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Türk ilim insanlarının geliştirdiği bu proje ile dünyada bir adım öndeyiz. Ben Fazla gurur duydum”

Haluk Levent Yakaza aleminde konser verdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir