Hakan Ural’ın seçim paylaşımı dikkat çekti! “Bir taraftan açıkça ülkeyi böleceğiz diyenler var”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala hem Yurt içinden ve hem de Yurt dışından milyonlarca vatandaş 14 Mayıs’ı konuşuyor. 21 Yıl öncesine göre herkes siyasi görüşüyle ilgili Fikir yürütme özgürlüğüne sahipken Ünlü isimlerden peş peşe bahse ait paylaşımlar geliyor. meşhur sunucu Hakan Ural, bir tarafın açıkça ülkeyi böleceğini tez ederek millet İttiafkı’yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kübra Şenal
Yasemin.com / Özel

“Bu sefer başka”, “Türkiye’nin bahtını belirleyecek” denilen 14 Mayıs 2023 seçimlerine sayılı günler kaldı. Sırf Türkiye ve Türk vatandaşlarının değil, birçok ülkenin gözü kulağı ülkemizdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde. Cumhurbaşkanlığı için Namzet olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ve Sinan Oğan, temsil ettikleri parti ve ittifaklar ismine vaatleri ve vekil adaylarını açıkladı. Bu noktada Özellikle millet İttifakı’nın -tabiri caizse-, eski Türkiye devri vaatleri ve vekil listesi kamuoyunun reaksiyonunu çekti. meşhur isimlerden Hakan Ural, daha evvelki paylaşımlarında “Teröristler ile Amel birliği” sözüyle tasvir ettiği millet İttifakı için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hakan Ural

“BİR TARAFTA AÇIK AÇIK ÜLKEYİ BÖLECEĞİZ DİYENLER VAR”

21 yıldır ülkesine ve milletine hizmette Geri durmayan, Türkiye’nin gücünü bütün dünyaya gösteren, verdiği kelamların her birini yerine getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her seferinde yanında olduğunu belirten Hakan Ural, 14 Mayıs seçimlerinin demokratik bir seçim olmadığını Anlatım etti. Ural, pusulada yer alacak olan millet İttifakı için de şunları kaydetti:

“Türkiye demokratik bir seçime gitmiyor! Farklı siyasi partiler ülkesinin ve milletinin lehine farklı metot ve telaffuzlarla birebir Gaye uğruna yarışmıyor kendinize gelin. Bir tarafta  Aleni açık ülkeyi böleceğiz diyenler Mevcut bu asla bir seçim değil olamaz da.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Hakan Ural

“YÜZDE 80 İLE KAZANMALI”

Yapılan hizmetlerin göz önünde bulundurulması gerektiğini belirten Ural, millet İttifakı’nın teröristlere özerklik vaadine rağmen Cumhur İttifakı için “Yüzde 80 ile kazanmalı” dedi. Ural, paylaşımında “Mevcut telaffuz ve vaatlere istinaden Cumhur İttifakı, 80 ile kazanmalı. Aşağısı akıl almaz ve vahim olur. Ülkeyi bölmek, özerklik teröristlere özgürlük telaffuzuna bu ülkenin ekmeğini yemiş suyunu içmiş gram vicdanı olan hiç kimse bu denli şehidi varken asla 1 oy atmaz.” sözlerine yer verdi.

Hakan Ural Kılıçdaroğlunun teröristlere özerklik vaadine reaksiyon gösterdi

“TERÖRİSTLER İLE İŞ BİRLİĞİ İLE NASIL BAHAR GELİR?”

Ural, daha evvelki yaptığı bir paylaşımında, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu seçim reklamı ve sloganını “Sana Laf baharlar gelecek” olarak belirlemiş. Teröristlere özgürlük teröristler ile Amel birliği ile nasıl bahar gelir Kemal Bey! Bunu terörle uğraşta 50 bin vatan evladını kaybetmiş bir millete izzah eder misiniz” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fenomen Parıltı Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir