Hakan Ural’dan sert çıkış! Cumhur İttifakı kazanmazsa zübük bıyık bırakacağım

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 17, 2023 Yorum Yok

Televizyon ekranlarında görmeye alışık olduğumuz Hakan Ural, programda kızgınlığını lisana getirdi. Misli bir çıkış yapan Ural, “Kuran hakkı için yanılırsam zübük bıyık bırakacağım %100 bir iştirak olacak %100 Cumhur İttifakına çıkacak.” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ve Hilal Özdemir’in yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında seçim sonrası olan hususları ele aldı. 14 Haziranda yapılan seçimlerin sonucunda Cumhur İttifakın yüksek Oran oy alması sonucu muhalif kesitten birçok insanın zelzele bölgesine karşı çıkışlarına Misli reaksiyon göstermişti. Bu olaylardan sonra dikkat alımlı cümleler kuran Hakan Ural, “Kuran hakkı için yanılırsam bu türlü zübük bıyık bırakıcağım” kelamlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Hakan Ural

“SİZE YANITI O DENLİ VERECEKLER”

2. Dönem için Geri sayımlar başlarken Ünlü sunucu Hakan Ural’dan Aka bir sav ortaya geldi. “Kuran hakkı için yanılırsam zübük bıyık bırakacağım %100 bir iştirak olacak %100 Cumhur İttifakına çıkacak. Size karşılığı o denli verecekler, bu lafımı unutma.” kelamlarına yer veren Ural,  İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’na da Misli kelamlar söyledi.

Ekrem İmamoğlu

“YALANIN ÇIKTI TESCİLLENDİ NE OLACAK ARTIK?”

İlk turda önde oldukları sandıkların datalarının engellendiğini öne süren ve türlü metotlarla Rey oranına karşı çıkan Ekrem İmamoğlu’na Hakan Ural’dan Misli çıkış geldi. “Onlar aldatan insanlardır. Şu anda genel Liderimizin oyu %49, Sayın Erdoğan’ın oyu %45 civarında net” kelamlarına karşı Ural, “Bir İstanbul’lu olarak İstanbul Aka kent Lideri’ne bir soru soruyorum. Alenen itham ettiğiniz bir kesim ve seçim sonuçları var. Bunları dediniz sonuçlarda tescillendi. Özür dileyecek yahut istifa edecek misiniz?” sözlerini kullandı.

Hakan Ural

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir