Hakan Ural’dan ‘Milli Muharip Uçak’ paylaşımı: Tarihe tanıklık ediyoruz!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 27, 2023 Yorum Yok

Son yıllarda havada, karada ve denizde yerli ve ulusal üretimlere yük veren Türkiye, yeni tasarım ve icraatlarıyla gururlandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde “Hani Amade tehditler havalarda uçuşup salyalarla hakaretler ediliyorken” diyerek ulusal bedellerle ilgili paylaşım yapan sunucu Hakan Ural, ulusal Muharip Uçak’ının Deneyim sürüşünü takipçilerine sundu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kübra Şenal

Yasemin.com / Özel

Ülkemiz, Hariç ülkelere bağlı kalmadan ürettiği yerli ve ulusal araçlarıyla hem (hava, kara ve deniz) savunma gücünü artırıyor hem de TOGG ile bütün dünya ülkelerinde Türkiye’nin ismini duyuruyor. S/İHA, Hürjet, Piri Lider üzere nihayet yıllarda yük verdiği yüzde Çehre yerli ve ulusal üretimlere her geçen gün yenisini ekleyen Türkiye, Yurt dışındaki ve Yurt içindeki milyonlarca Türk’e gurur olmaya devam ediyor. Vatanına, milletine ve devletine bağlılığıyla bilinen oyuncu ve sunucu Hakan Ural, nihayet olarak yaptığı paylaşımla Türkiye’nin gururlarından biri olan yeni üretim ‘Milli Muharip Uçak’ının -başarıyla sonuçlanan- Deneyim sürüşüne yer verdi.

Milli Muharip Uçak

‘MİLLİ MUHARİP UÇAK’ GURURLA UÇAR!

Türkiye, değerli mühendislerinin üstün zekasıyla S/İHA (silahlı insansız hava aracı), jet uçağı Hürjet, TOGG, Anka-3, Atak-2, Piri Reis (denizaltı), Fırkateyn: F 515 (savaş gemisi)’e bir de Milli Muharip Uçak‘ını ekledi.

“Yerli ulusal İHA, S/İHA, yerli arabası, tankı, otobüsü, denizaltısı, Cenk gemisi… Saymakla bitmeyecek mucize üzere gelişmeler” diyen Hakan Ural, piste çıkan ulusal Muharip Uçak’ının Deneyim sürüşünü şu sözlerle paylaştı:

Hakan Ural ulusal Muharip Uçakını paylaştı

“TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ”

“Bu topraklarda yetişmiş büyümüş hayat yaşamış geçirmiş akıl, vicdan, izan sahibi olup da şu görünüm ile onur-gurur duymayan gözü dolmayan bir insan olabilir mi? Aslında ülkemiz ismine bir Fazla mevzuda tarihe tanıklık ediyoruz. Yerli ulusal İHA, S/İHA, yerli arabası, tankı, otobüsü, denizaltısı, Cenk gemisi… Saymakla bitmeyecek mucize üzere gelişmeler ve yerli ulusal jetimiz… Hamdolsun, İlah emeği geçenlerden razı olsun. 55 yaşındayım şu günleri görüp yaşadığıma inanamıyorum. Daima söylerim insanın olduğu yerde kusur Noksan olmaması yanlış olmaması Mümkün değil, Gaye niyet Değerli hayatın doğal akışında dostluklarda da bu Yalın kritere bakarız. fakat şu yapılanların emeklerin hakkı ödenmez.”

Hakan Ural ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

“BİR İMPARATORLUĞUN AYAK SESLERİ”

Ural’ın paylaşımı binlerce zevk alırken, ulusal Muharip tayyare için bir kullanıcı tarafından yapılan “Bir imparatorluğun ayak sesi” yorumu tüyleri adeta diken diken etti.

İşte o yorumlar:

Hakan Uralın paylaşımına gelen yorumlar

Hakan Uralın paylaşımına gelen yorumlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir