saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hadise’ye Aka şok! Yüzüğünü sattı, bakın pahası ne kadar çıktı?

Hadise’ye Aka şok! Yüzüğünü sattı, bakın pahası ne kadar çıktı?

admin admin -
33 0


Magazin dünyasındaki popülerliğini kaybetmeyen Hadise’nin 3 milyon TL’lik yüzüğü Yine gündemde. Mehmet Dinçerler ile evliliklerini sonlandırdıktan sonra yüzüğü satmaya karar veren “Hadise”, yüzüğün fiyatını duyunca şoke oldu. İşte o yüzüğün gerçek bedeli…

İkili münasebetlerinde bir türlü yüzü gülmeyen müzikçi “Hadise” memnunluğu Amel insan “Mehmet Dinçerler” ile bularak bu Yıl içerisinde nikah masasına oturmuştu. Lakin bu Sevinç Çok uzun sürmedi. olay ve Mehmet Dinçerler çifti 5 ayın sonunda ayrıldıklarını toplumsal medya hesapları üzerinden duyurarak evliliklerini bitirme kararı aldı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler

Ayrılık periyodunda yaşadıkları sansasyonel haberler ortasında en Fazla konuşulan, Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi ederken Hadise’ye Armağan ettiği ve Hadise’nin pahasının 3 milyon TL olarak bildiği yüzüğü Dinçerler’in boşanma evresinde geri istemesi olmuştu. Bu Hadise yüzükle ilgili bir Öbür sansasyonel haber daha ortaya atıldı.

Hadise ve yüzüğü

GERÇEK KIYMETİ 182 BİN TL!

Ayrılığın akabinde problemli bir devirden geçen müzikçi, yüzüğünü satmaya karar verince Aka gerçekle karşılaşarak şoke oldu. Bedeli 3 milyon TL olduğu söylenen yüzük replika çıktı. 3 milyon TL olarak bilinen yüzük için 182 bin TL değer biçildi. Öğrendiği gerçek karşısında sarsılan Hadise, yüzüğünü satarak parasını hayvan derneklerine bağışladı.

Hadise

“3 MİLYON TL’LİK YÜZÜK DİKKAT ET”

Mehmet Dinçerler’in, olay ile Bir arada olduğu devirde ise Hadise’ye “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diye baskı yaptığı da söyleniyor.

Mehmet Dinçerler

SAHNEDE FIRLATTIĞI YÜZÜK DE KIYMETSİZ ÇIKTI!

Ayrılıklarının akabinde konserinde yüzüğünü müziğinin içinde geçen “özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında çıkarıp fırlatan Hadise’nin bu hareketi toplumsal medyanın gündemine oturmuştu. Fırlattığı yüzüğün Dinçerler’in İkram ettiği Hadise yüzük olduğu savı atılmıştı. Ancak yüzüğün bedeli olmayan bir aksesuar olduğu ortaya çıkmıştı.

Hadise yüzüğü fırlattı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Serenay Sarıkaya’dan güldüren anons: Yalı Çapkını Mert Ramazan Demir…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir