Goran Bregoviç Büyük Roman Buluşması’nda ‘Türkiye Yüzyılı’ şarkısını seslendirdi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 21, 2023 Yorum Yok

Balkan müziğinin dünyaca Ünlü ismi Goran Bregoviç, 20 Ocak tarihinde düzenlenen “2023 Roman Buluşması-Yüzyılın Romanını Bir arada Yazıyoruz” programında sahne aldı. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen aktiflikte hayranlarına müzikal bir şölen yaşatan Bregoviç, Yücel Arzen ve Orkestrası’nın seslendirdiği “Türkiye Yüzyılı” müziğine eşlik etti.

“Ederlezi” kesimiyle dünya çapında Aka bir yankı uyandıran Bosnalı müzisyen Goran Bregoviç, Türkiye’de de hatrı sayılır bir üne sahip. “Çingeneler Zamanı” filminin Ünlü müziğiyle de hafızalarda yer edinen Ünlü sanatçı, 20 Ocak’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “Büyük Roman Buluşması” için soluğu Türkiye’de aldı.

Goran Bregoviç

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın öncülüğünde düzenlenen etkinlikte “Biz biriz, beraberiz, kardeşiz daima Birlikte Türkiye’yiz” sözünden yola çıkarak hayatın her alanında Türkiye’ye değer katan vatandaşlarla ve sivil cemiyet kuruluşlarıyla bir ortaya gelindi. Roman vatandaşlara yönelik eğitim, istihdam, sıhhat, barınma, toplumsal yardım ve toplumsal hizmetler başlıklarında yeni muştuların verildiği aktiflikte sahne Meydan hazırlanan Goran Bregoviç, ağır İlgi gördü.

Büyük Roman Buluşmasında Goran Bregoviç sürprizi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın öncülüğünde düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Beyaz Parti Küme Lideri İsmet Yılmaz, Beyaz Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da iştirak sağladı. 

Büyük Roman Buluşması

İzleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan Goran Bregoviç, Yücel Arzen ve Orkestrası’nın seslendirdiği “Türkiye Yüzyılı” müziğine eşlik etti. Aktifliğin akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir ortaya gelen Bregoviç, reis Erdoğan’ın Armağan ettiği Mustafa Kandıralı‘nın taş plaklarını görünce Aka memnuniyet duydu. 

Goran Bregoviç Türkiyeye geldi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

’49’ sineması 20 Ocak’ta sinemalarda! İşte 49 sinemasının tanıtım fragmanı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir