saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Gökhan Çınar’ın başına talih kuşu kondu! Avrupa’ya gidince…

Gökhan Çınar’ın başına talih kuşu kondu! Avrupa’ya gidince…

admin admin -
27 0

Klinik psikolog olan Gökhan Çınar, Katarsis programında ünlülerin geçmişleriyle yaptığı konuşmalarla ünlenmişti. Şimdilerde Avrupa cinsine çıkan Çınar’ın başına Talih kuşu kondu. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini de güldürmeyi başardı.

Katarsis Youtube üzerinden yayın hayatına başlamasıyla Bir arada epeyce dikkat çekmeyi başarmış ve bütün Türkiye’nin aslında bilmediği taraflarıyla ünlüleri tanımalarına İmkan sağlamıştı. Bir Fazla ünlünün ağırlandığı, Enteresan olayların yer aldığı program, izlenme ve zevk rekorları kırmaya devam ediyor. 

gökhan çınar

GÜNDEM OLDU!

Katarsis programıyla tanılan Klinik Psikolog Gökhan Çınar, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da epey dikkat çekiyor. Şimdilerde Avrupa tipine çıkan Çınar, nihayet paylaşımıyla gündeme oturdu.

gökhan çınar

“BAŞINA TALİH KUŞU KONMUŞ”

Fotoğraflarında başına konan kuşla poz veren Çınar “Avrupa seminerleri ortasında bi mola” notunu düştü. Birçok takipçisinden ise “Başına Baht kuşu konmuş” , “Şanslı adam” , “Ben yem atınca gidiyor, adamın başına konuyor valla şanslı” üzere yorumlar geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir