Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Sadi hatasını anlayacak mı?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Show TV ekranlarının tanınan dizisi olan Gelsin hayat Bildiği Gibi’nin 19. kısım fragmanı yayınlandı. Evvelki kısımda Songül, Sadi ile Derya’nın geçmişini öğrenmiş ona palavra söylediklerini anlamıştı. Pekala Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin yeni kısmında ne olacak? İşte Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin 19. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Show TV ekranlarında her hafta Perşembe günü meskenlere konuk olan ‘Gelsin hayat Bildiği Gibi’ dizisi, izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Heyecanla beklenen 19. kısım fragmanı yayınlandı. Gelsin hayat Bildiği Üzere 19. kısmıyla 24 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de…

Gelsin hayat bildiği üzere dizisinin konusu nedir

‘GELSİN hayat BİLDİĞİ GİBİ’ 19. KISIM FRAGMANI

‘GELSİN hayat BİLDİĞİ GİBİ’ DİZİSİNİN 18. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Songül ve Sadi ses kaydında ulaştıkları ipucuyla o tarihteki vergi rekortmenlerinin isimlerini araştırırken, laboranta saldıran motorcuyu bulmak için de iz sürmeye devam ederler. Songül elde ettiği kanıt sayesinde Sadi ve Yaver’le Birlikte Çabucak harekete geçer lakin Songül içerdeki köstebeğin her Lahza peşinde dolaştığının farkında değildir. 

Ozan’ın kayıp haberi başta Zülfikar olmak üzere herkesi tesirler. Ozan’ın arama çalışmaları devam ederken Abbas öfkesine Yargıç olamaz. Sonunda çalan bir telefon Zülfikar ve Gülseren’i Fazla güç bir durumla karşı karşıya bırakır. 

Kıvanç Davet edildiği bir kongreye yalnız gitmek istemez ve Derya’yı Davet eder. Kongre süreci ikilinin ortasındaki duvarların yavaşça kalkmasını sağlarken Derya hayatıyla ilgili Fazla Değerli bir karar alır.

Sevda’nın tamirhanede Araz ve grubun konuştuklarını duyması Gizem ve Mert bağlantısında Aka bir tesir yaratır. öbür taraftan Araz ve çetesinin Aylin için bir planı vardır. 

Songül ve Sadi artık birbirlerine karşı olan hislerini daha Çok saklayamazken ikisini de Üzücü sürprizlerin beklediğinden habersizdirler.

‘GELSİN hayat BİLDİĞİ GİBİ’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinde kirli geçmişini gerisinde bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın hikayesini anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz eşitlik duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

Gelsin hayat bildiği üzere dizisinin oyuncu takımında kimler var

‘GELSİN hayat BİLDİĞİ GİBİ’ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ilişkin olan ‘Gelsin hayat Bildiği Gibi’ Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk’in yer alıyor. Genç ve dinamik takıma sahip olan üretimde Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Mahsus Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Haysiyet Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez üzere isimler var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir