Gamze Özçelik beklenmeyen haberi duyurdu! Bu defa da…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Oyunculuğu bırakarak kurduğu dernekle Birlikte bütün dünyada muhtaçlık sahiplerine yardım eden Gamze Özçelik nihayet hareketiyle Yeniden gönülleri fethetti. Özçelik, Afirka’da yer Meydan Gana’da sayısız insanın dünyasını aydınlattı. Her hareketi yakından takip edilen sevilen İsim binlerce kişinin katarak ameliyatını yaptırdıklarını toplumsal medya hesabından duyurdu.

Gamze Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneğiyle birincileri başarmaya devam ediyor. Özçelik toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. meşhur İsim yardıma muhtaç insanlara yardım elini uzatırken bir yandan binlerce kişinin katarak ameliyatını yaptırdı. 

GAMZE ÖZÇELİK HAREKETİYLE TAKDİR TOPLADI

Ünlü isim, “Ameliyatlarımız her ay nizamlı olarak devam ediyor” diyerek duyurdu. Özçelik, kurucusu olduğu dernekte Afrika Gana’nın Yendi kentinde gerçekleştirdikleri katarakt ameliyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi paylaştı. İşte Ünlü oyuncunun gönülleri fetheden o hareketi:

“Düzenli olarak devam eden katarakt ameliyatlarımızı bu sefer Gana’nın kuzeyinde ve başşehre yaklaşık 15 saat uzaklıkta bulunan Yendi kentinde gerçekleştirdik.

Müslümanların yoğunlukta olduğu bu bölgede, Kamu toprak üzere göze ziyan verebilen işlerde çalışıyor, kullanılan sular da çoğunlukla kirli ve bakteri üreten sular olması sebebiyle tehlike artıyor.

Desteklerinizle 301 kişinin daha gözlerinin açılmasına vesile olarak 1827 bireye ulaşmış olduk.”

Dünyanın birçok yerinde yardıma muhtaç yoksul ülkelere yemek, burs, Okul gereksinimleri, su kuyusu, ‘Hz Hatice Külliyesi’ üzere kalacak yer üzere yardımlarda bulunan Gamze Özçelik’in bu hareketi de birçok toplumsal medya kullanıcısı tarafında zevk yağmuruna tutuldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Gamze Özçelik’ten heyecanlandıran haber! Yayınladığı görüntüyle Mesut haberi paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir