Galatasaraylı İrem Derici Beşiktaş maçında gözyaşlarına boğuldu! Sahaya oyuncaklar yağınca…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 27, 2023 Yorum Yok

Fanatik Galatasaraylı olduğu bilinen müzikçi İrem Derici, geçtiğimiz akşam Beşiktaş-Antalyaspor maçına Konuk oldu. Kahramanmaraş merkezli sarsıntının başlama saati olan 4:17’de maçın durdurularak taraftarların alana oyuncak yağdırması Derici’yi gözyaşlarına boğdu.

Kahramanmaraş ve 10 vilayette Aka yıkımlara neden olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerin akabinde on binlerce vatandaş ömrünü yitirdi. bütün Türkiye’yi Yasa boğan zelzele felaketi sonrası bölge için dört bir yandan yardımlar ve takviyeler gelmeye devam ediyor. Yaraların sarılması için herkes elini taşın altına koyarken önceki akşam Beşiktaş- Antalyaspor maçında yaşananlar herkesi duygulandırdı.

Beşiktaş maçında oyuncaklar atıldı

Karşılaşmanın 4:17’inci dakikasında maç durduruldu ve Beşiktaş taraftarları alana binlerce oyuncak yağdırdı. Statta çalan “Bir Diğerdir Benim Memleketim” şarkısına daima bir ağızdan eşlik eden Beşiktaş taraftarlarının depremzede çocuklar için yaptığı bu manalı devinim herkese his seli yaşattı.

Beşiktaş maçında oyuncaklar atıldı

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan müzikçi İrem Derici ise toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak o anlara Şahit olduğunu lisana getirdi. Beşiktaş maçına Konuk olarak giden Ünlü müzikçi, elinde oyuncaklarla çekildiği kareleri “Bir Galatasaray fanatiği olarak Fazla Özel bir maça konuğum. Ağlamaktan helak oldum 4:17 itibariyle. Beraberken o kadar hoşuz ki size anlatamam!” notuyla paylaştı. 

İrem Derici

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

“Takma diş” sayesinde sarsıntıda hayatta kaldılar! İkinci sarsıntıda herkesi şoke eden detay

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir