Fazıl Say ile Ece Dağıstan el ele verip boşandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

3 Yıl Evvel dünyaevine girdiği Fazıl Say ile evvelki gün Biricik celsede boşanan Ece Dağıstan, toplumsal medya hesabından his dolu bir paylaşımla gündeme geldi. Mahkemeye el ele girip el ele çıkan ikiliden Dağıstan, “Bize bu türlü bir nihayet yazmam lazımdı” dedi.

Dünyaca Ünlü piyanist Fazıl Say, 2019 yılında meslektaşı Ece Dağıstan ile İtalya’nın Milano kentinde nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden Irak yaşayan çift, evvelki gün boşandı. Mahkemeye el ele girip boşandıktan sonra da el ele çıkan çift, boşanma davalarına adeta yeni bir akım getirdi.

Fazıl Say

DAĞISTAN: çok HOŞTU, HEPSİ HİKAYEYDİ

Instagram hesabından içinde Say ile fotoğrafının olduğu bir kutuyu paylaşan Dağıstan, “Hikayenin içinde birinci görüşte aşk vardı, yıllarca hayalini kurmak vardı, uzun yıllar bekleyip denemek, yanılmak Yeniden denemek vardı. Dinlemek vardı, eğlenmek, ağlamak, saçmalamak vardı. Şaşırtmak vardı, öğrenmek, öğretmek, el ele yürümeyi istemek , korumak, kıyamamak, saçını taramak vardı, tam kızacakken gülmek vardı… bütün anılarımızı cam kutularda saklamak vardı. Elimden gelenin daha düzgününü becermeyi istemem vardı lakin kendime tutmak zorunda olduğum Biricik kelamım vardı, o sebeple bize bu türlü bir nihayet yazmam lazımdı. çok hoştu, hepsi hikayeydi” sözlerini kullandı.

Ece Dağıstanın paylaşımı

SAY: ADLİYEYE EL ELE GELDİK, EL ELE ÇIKTIK

Adliyeden Dağıstan ile el ele çıktığı bir fotoğrafı paylaşan Fazıl Say ise şu sözleri kullandı:

“Çok üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile. Anılarımızı, anılarımızı, bütün hoş öykülerimizi, seslerimizi, en güzel formda anacağım her vakit. Sevgi, aşk, emek, bağlılık ve şefkat dolu 7 yıllık bir sevgililik. Ben biliyorum. Dostlarım biliyor. güç ve Üzücü bir dünyada, iki insan ezilebiliyor yüklerin altında, deva bulamıyor tedavi etmeye, “bir ve iki birey arasında” bocalıyor, kimi sıkıntılara yeniliyor, İmkan olamıyor bir çıkışa, hem “her şeye”, hem de “hiç bir şeye” yol Meydan ömürlerimizde.”

“İki insan da Mesut olsun, Ece Mesut olsun. Ece daima âlâ olsun. Bu türlü daha uygun tahminen. Yeni bir “büyük” sayfa açılıyor “büyük dönem” başlıyor artık yalnız hayatımda. Âlâ bir güzergah çizerek, güzele yol almak istediğim, kendi hayatıma sahip çıkacağım, sıhhatime, müziğe ve her şeye. Dostlarımla, Hepimiz üzgünüz bugün. Sevgiyle, hürmetle. Samimiyetle.”

Fazıl Sayın paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mustafa Ceceli’nin ailesine hırsızlık şoku! 2,5 milyonluk altın…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir