Fatih Sultan Mehmet vs Vlad Drakula: Rise of Empires: Ottoman’dan ikinci sezon fragmanı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Dijital yayın platformu Netflix’te yayımlanan Osmanlı dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın ikinci dönemi ‘Mehmed vs Dracula‘ başlığıyla tanıtıma sunuldu. 29 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak olan diziden birinci fragman paylaşıldı.

Dijital platform Netlix, 2020 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nun kurum periyodunu bitiren Hadise İstanbul’un fethini ve Fatih Sultan Mehmet’i farklı bir açıdan ele alarak ekranlara yansıtmıştı. 29 Aralık’ta yayınlanacak olan ikinci dönemi için platform, Rise of Empires: Ottoman’ın ikinci dönemi ‘Mehmed vs Dracula‘ ismi altında dizinin birinci fragmanını paylaştı.

Rise of Empires: Ottoman

RESMİ FRAGMAN YAYIMLANDI

Yönetmen koltuğunda Emre Şahin’in oturduğu, senaryosunu ise Kelly McPherson’un hazırladığı aksiyon, tarih ve kurgu cinsindeki belgesel dizisinin ikinci döneminden resmi fragman bekleyenleriyle buluştu.

Cem Zeybek Üzümoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet’i canlandırdığı dizinin başrollerinde Tuba Büyüküstün, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Osman Sonant, Damla Sönmez ve Ushan Çakır yer alıyor.

Dizi yeni dönemde, finalde bıraktığı yerden daha ileride yani İstanbul’un fethinden yıllar sonra başlayacak.

2. mehmed, vlad darakulaya karşı

İlk dönemde Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u alma uğraşının anlatıldığı üretimde bu dönem Fatih’in Vlad ile uğraşına yer verilecek.

‘Kazıklı Voyvoda’ lakaplı Vlad Drakula’nın Osmanlı askerlerine yaptığı azaplar ve buna rağmen Fatih’in Vlad için yaptığı planlar izletilecek.

‘II. Mehmed, Vlad Drakula’ya karşı’ kelamlarıyla duyurulan ikinci dönem 29 Aralık’ta Netflix’te gösterime giriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir