Eser Yenenler: Hayatımızın en anlamlı oyununu oynadık dedi! Yenenler çifti depremzedeler için..

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 01, 2023 Yorum Yok

Eser ve Berfu Yenenler çifti Ankara’da izleyici karşısına çıktı. Hayatımızın en manalı oyununu oynadık diyen eser Yenenler, geliri depremzedelere bağışlayacağını söyledi.

‘Çok Hoş Hareketler 2’ ile Ankara’da izleyici karşısına çıkan eser Yenenler, “Çift Terapisi” isimli gösterisinin bütün gelirini zelzele bölgesine bağışlayacağını duyurdu. Gösterime dair fotoğrafları toplumsal medya hesaplarından paylaşan Yenenler çifti, oyuna gelen depremzedelerle yakından ilgilendi. Fotoğraf çekilen ve sohbet eden çift dolu dolu Vakit geçirdi.

Eser ve Berfu Yenenler “Çift Terapisi”

“İLK DEFA”

Ünlü komedyen toplumsal medya hesabından o güne dair fotoğraf paylaşıp şu notu düştü:

“Hayatımızın en manalı oyununu oynadık. Ankara’da yaşayan depremzedelerle buluştuk. ‘Günler sonra birinci defa meskende televizyon izliyoruz üzere hissettik’ dediler. Bir arada iyileşeceğiz.”

Eser ve Berfu Yenenler “Çift Terapisi” yardım kolisi

“İYİ Kİ GELDİNİZ”

Yenenler çifti, “Bugün Çift Terapisi’yle sahneye Geri döndük ve bütün gelirini zelzele bölgesinde muhtaçlık sahipleriyle buluşturacağız. Üstelik gelirken bir sürü oyuncak, kitap, çocuklara eşya getirdiniz. Hepsini perşembe günü Adıyaman’a ulaştıracağız. Attığınız her kahkahaya, aldığınız her bilete binlerce teşekkür ederiz. Âlâ ki geldiniz.”

Eser yenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Adıyaman’da yıkıntı altından kurtarılmıştı! Galatasaraylı Cihan Buyruk Parlak hayatını kaybetti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir