Erkan Can’dan deprem sonrası radikal karar! Hayatları küçültmek lazım diyerek…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 19, 2023 Yorum Yok

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sevilen oyuncusu Erkan Can, hayatını değiştirecek bir karar imza attı. 65 yaşında olan ehil oyuncu, zelzele sonrası “Hayatları küçültmek, iki günlük dünyada kendi ruhumuza vakit ayırmak lazım.” diyerek karavan hayatına geçti.

Ekranların ehil oyuncusu Erkan Can, aldığı radikal karar ile hayatını büsbütün değiştirdi. 50 yıllık izci olduğunu belirten Can, aldığı çekme karavan aldı. ehil isim “1974’ten beri izciyim, kamp hayatını biliyorum, 65 yaşındayım. Yıllarca kamplarda yerde uyuduk, bu saatten sonra konforlu kamp hayatı yaşamak istiyorum” dedi.

USTA OYUNCUDAN RADİKAL KARAR!

Deprem sonrası konforlu konut hayatından vazgeçip kamp hayatına adım atan Can, “Karavan geldi formum şemalim değişti. Artık daha huzurluyum” diye konuştu. Fransız yatağı, banyosu, buzdolabı, yenilenebilir gücüyle sağlanan sınırsız sıcak suyu bulunan karavanı sayesinde hayatının değiştiğini anlatan Can, şöyle devam etti:

Erkan Can

“HAYATLARI KÜÇÜLTMEK ŞKİ GÜNLÜK DÜNYADA KENDİ RUHUMUZA VAKİT AYIRMAK LAZIM”

“Oyuncular olarak hayatımız karavanda bekleyerek geçiyor zati. lakin bu diğer. Hayatları küçültmek, iki günlük dünyada kendi ruhumuza vakit ayırmak lazım. Artık bu karavan benim yazıhanem. Senaryolarımı burada okuyorum. İşime konsantre oluyorum. Eşimi dostumu ağırlıyorum. Karavan geldi halim şemalim değişti. Artık daha huzurluyum.”

“KRAL YENİ TAHTINA KAVUŞTU”

Birçok toplumsal medya kullanıcısı ehil oyuncunun karavana geçmesiyle ilgili  “Kral yeni tahtına kavuştu” yorumlar yaparken kimi toplumsal medya kullanıcıları da artık meskeni olan karavana ne isim koyduğunu merak etti.

Erkan Can

KARAVANA KOYDUĞU İSİM MERAK KONUSU OLDU!

Ünlü isim karavanına Sankofa ismini koyduğunu açıkladı. Can, “Sankofa bir Afrika ideolojisi. ‘Geçmişte bıraktığın şeyleri geriye dönüp arayıp bulmakta sakınca yok, geriye dön, bul ve tamamla’ diyor. “Ben de geriye dönüp en Aka hayalimi gerçekleştirdim. Böylelikle ailemle Bir arada dağ başında, ormanda, deniz kenarında sessizliğin sesini dinleyeceğim. Hatta seyahat programları ve belgeseller çekeceğim” dedi.

Erkan Can karavan hayatını seçti

KARAVANIN FİYATINI DA AÇIKLADI!

Su geçirmez, Biricik kesimden oluşan çekme karavan için ruhsata muhtaçlık yok. O1 dokümanıyla kullanılabilen çekme karavanın standart boş paketi 270 bin liraya satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Aliye Uzunatağan’dan torunuyla eğlenceli anlar!” Bigudili anneanneden oyunculuk 101″

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir