Emre Altuğ’un doğum gününde çocuklarını görenler şaştı kaldı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz gün doğum gününü kutlayan müzikçi Emre Altuğ, çocuklarının sürpriz iştirakiyle epeyce duygulandı. Emre Altuğ’un çocuklarını görenler ise şaştı kaldı.

Şarkılarıyla gönüllere taht kuran Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde ”Sevenler Ayrılmaz” ismini verdiği yeni teklisinin tanıtım gecesi için bir yerde sahne aldı. Birebir vakitte doğum günü olan Emre Altuğ’un Uzay ve şimal ismindeki oğullarının yaptığı sürpriz doğum günü kutlaması ile Mesut oldu. Kuzey’in Emre Altuğ’un uzunluğunda olması ise herkesi şaşırttı.

Emre Altuğ

OĞLUNUN UZUNLUĞU BABASINI GEÇTİ

Çağla Şıkel ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğulları Uzay ve şimal tarafından sahneye getirilen pastayla yeni yaşına girmenin heyecanını yaşayan Emre Altuğ, o anları toplumsal medya hesabından ” Evlatlarım ‘Sevenler ayrılmaz’ tanıtım gecesinde doğum günüm olması sebebiyle yaptıkları sürpriz” notunu düşerek geceye dair fotoğraf paylaştı.

Emre Altuğ

Sahnede oğlunun Emre Altu’un uzunluğunu geçmesi ise herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı. “Ne Uzaklık bu kadar büyüdüler”, “Maşaallah iri olmuşlar” halinde takipçilerinden yorum geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir