Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan Bayramını toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. “Hatırlanmayı, tebessümü, güzel sohbeti bekleyen yüreklere arkadaş elimizi uzatmaya devam edelim” sözlerine yer veren Emine Erdoğan, yazmış olduğu bayram bildirisi ile dikkat çekti.

Ramazan Bayramı’nı kutlamayı ihmal etmeyen Emine Erdoğan, Twitter hesabından bayram bildirisi yayınladı. Erdoğan, “Özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramı’na kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz.” cümlesiyle milletin ve İslam aleminin bayramını kutlama etti. İletisinde depremzedeleri de unutmayan Emine Erdoğan, “Depremde yitirdiğimiz kardeşlerimize Büyük Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır niyaz ediyorum.” dedi.

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözleri kullandı:

 “Özlemle beklediğimiz #RamazanBayramı’na kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Bu bayram, gönüller yapmak, eksiği tamamlamak, azı çoğaltmak için bir milat olsun. Hatırlanmayı, tebessümü, beğenilen sohbeti bekleyen yüreklere arkadaş elimizi uzatmaya devam edelim.  Milletimizin ve İslam âleminin bayramını kutlama ediyor, Mesut ve huzurlu bir bayram geçirmeyi diliyorum. Sarsıntıda yitirdiğimiz kardeşlerimize Büyük Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır niyaz ediyorum.” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir