Emine Erdoğan hastanede tedavi gören çocukların karne coşkusunu paylaştı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 22, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çam ve Sakura kent Hastanesi’nde tedavi gören çocukların karne coşkusunu toplumsal medya hesabında yer verdi. Erdoğan, tedavi gören her bir çocuğu acil şifalar dileklerini iletti.

Milli Eğitim Bakanlığı, hastanelerde tedavi gören çocukların eğitimleri için Gerekli bütün imkanları sağlıyor. Çam ve Sakura kent Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar, 20 Ocak Cuma günü karnelerine kavuştu. ulusal Eğitim Bakanlığı, o anlara dair kareler paylaşılırken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da Twitter hesabından çocuklara yürekten şifalar diledi. Öte yandan Erdoğan, tedavi gören çocukların eğitimlerini yakından takip eden ulusal Eğitim Bakanlığı’na da teşekkür etti.

çam ve sakura Belde hastanesi

“HER BİRİNE ŞİFA DİLİYORUM”

Hastanede tedavi gören çocukların karne sevincini paylaşan Erdoğan, “Çam ve Sakura kent Hastanesi’nde tedavi gören yavrularımızın karne coşkusunu yürekten paylaşıyor, her birine şifa diliyorum. Hastanelerde tedavi gören çocuklarımızın eğitimlerinin aksamaması için Gerekli bütün kaideleri sağlayan ulusal Eğitim Bakanlığımızı kutlama ediyorum.” notunu yayınladı.

hastanede tedavi gören çocuklar karnelerine kavuştu

Emine Erdoğan hastanede tedavi gören çocuklara şifa dileklerini iletti

hastanede tedavi gören çocuklar ulusal eğitim bakanlığı tarafınca eğitimlerinden yoksun kalmıyor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir