Ego dizisinde partner tartışması! Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk arasındaki gerginlik…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ego dizisi oyuncu takımıyla izleyicileri ekranlar başına kilitlemeyi hedefliyor. özel sahneleri ve hususuyla tezli imaller ortasında yer Meydan Ego dizisinde partner tartışması yaşandı. Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk ortasındaki gergin anlar ise merak konusu oldu.

İzleyicileri ekran karşısına kilitlemeyi hedefleyen “Ego” dizisinde partner savaşları başladı. birlikte oynadıkları “Çarpışma” dizisinden sonra birbirlerine yakıştırılan Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk ortasında münakaşa yaşandı. Sete geç gelen Melisa Pamuk partneri Alperen Duymazı sinirlendirdi.

Ego sinema partnerleri Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz

EGO SAVAŞLARI

Konusuyla İlgi çeken dizinin çekimlerine geç kalan hoş oyuncu Pamuk, partnerini sinirlendirdi. Hududunu hoş oyuncuyu toplumsal medyadan takip etmeyi bırakarak aşikâr eden Alperen Duymaz ise gergin anlar yaşattı.

Alperen Duymaz

BARIŞTILAR 

Birsen Altuntaş’ın haberinde yer Meydan bilgiye nazaran; Sahnenin çekimleri tamamlandıktan sonra Pamuk, set grubuna “Çok mu geciktim” sorusunu sordu. Takımın karşılığı ” En Çok bir kaç dakika” karşılığını duyunca partnerinin yanına giderek davranışının nedenini sordu. İkili ortasında kısa bir münakaşa yaşandığı ve Duymaz’ın partnerini toplumsal medyadan çıkardığı ileri sürüldü. Daha sonra üretimci yiğit İrvül’ün iki oyuncuyu barıştırdığı öğrenildi.

Melisa Aslı Pamuk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan İmirzalıoğlu ısrarlı soruların karşısında gerildi! “Şekerim niyet…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir