Eda Ece’den nikah şahidi açıklaması! “Danla da nikah şahidim olacak”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir basketbolcu Buğrahan Tuncer ile birliktelik yaşayan ve bu yaz nikah masasına oturacak olan Ünlü oyuncu verme Ece geçtiğimiz günlerde toplumsal medya fenomeni Danla Biliç ile objektiflere yakalandı. Düğün hazırlığında olduğunu söyleyen oyuncu nikah şahidi hakkında güldüren bir açıklamada bulundu.

Yasak Elma dizisindeki Yıldız Argun karakteriyle fenomen hale gelen Ünlü oyuncu Eda Ece geçtiğimiz günlerde İstinye‘de bir AVM’de objektiflere takıldı. nihayet devirlerde Özellikle birliktelik yaşadığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile dünya konutuna gireceği haberiyle sık sık gündem olan başarılı oyuncu şu sıralar düğün hazırlığında. Buğrahan Tuncer’in kendisine düğün ikramı olarak aldığı 30 milyon TL‘lik lüks villa haberiyle de gündemden düşmeyen Ece, toplumsal medya fenomeni Danla Biliç ile Bir arada görüntülendi.

Eda Ece

“DANLA DA NİKAH ŞAHİDİM OLACAK”

20 Haziran‘da nikah masasına oturacak olan Ünlü oyuncu, devam hazırlıklarının devam ettiğini söylerken “Gelinliğime hâlâ karar veremedim. Danla da nikah şahidim olacak” diyerek güldü.

Eda Ece ile Danla Biliç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Oktay Kaynarca’dan Süleyman Çakır paylaşımı! “Rahmetliyi tanırdım…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir