Deprem bölgesine giden Tamer Karadağlı çocuklarla bir araya geldi! “Moral vermeye geldik”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı yaşanan zelzele felaketinden sonra zelzele bölgesine gitti. Yardımlarını esirgemeyen ünlüler ortasında yer Meydan Karadağlı, depremzede çocuklara oyuncak dağıttı. Çocuklarla bir ortaya gelen İşte o duygulandıran o kareler;

Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde meydana gelen sarsıntılar sonrası Türkiye Biricik Yürek oldu. Sanat topluluğunun sevilen isimleri depremzedeler için seferber oldu. Bunlardan biri de ehil oyuncu Tamer Karadağlı oldu. Karadağlı zelzele bölgelerini Biricik tek ziyaret etti. meşhur ismin nihayet durağı zelzeleden etkilen vilayetler ortasında olan Hatay oldu.

HATAY’DA DEPREMZEDE ÇOCUKLARLA BİRARAYA GELDİ!

Çocuklar Duymasın dizisiyle Aka bir çıkış yakalayan Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı sarsıntılardan etkilenen Hatay’da afetzede çocuklara oyuncak dağıttı.

Tamer Karadağlı

Şehir Stadyumu mevkisinde yer Meydan çadır kenti ziyaret eden Karadağlı, burada sohbet ettiği çocuklarla fotoğraf çektirdi, onlara oyuncak İkram etti.

Usta İsim AA muhabirine çocuklarla birlikte olmanın kendisine Sevinç verdiğini söyledi.

Çocukların ilgisinin kendisini Fazla sevindirdiğini lisana getiren Karadağlı, “Gerçekten Fazla Aka Üzüntü yaşadık. Buraya onlara moral vermeye geldik.” dedi.

İLK DURAĞI GAZİANTEP NURDAĞI OLMUŞTU

Afet bölgesine giderek yardım yapan ehil oyuncu zelzele bölgesinden gördüğü nihayet durum karşısında Yürek burkan bir itirafta bulundu. Soluğu Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Meydan Karadağlı toplumsal medyadan fotoğraf paylaştı. İşte o paylaşım;

“KELİMELER HAKİKATEN KİFAYETSİZ”

“Nurdağı… Sözler sahiden kifayetsiz” kelamlarıyla bir Sefer daha durumun ne kadar içler acısı olduğunu ortaya koydu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

TRT oyuncuları zelzele bölgesinde! Gönül Dağı’nın Selami’si çocuklarla maç yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir