saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Daniel Radcliffe’den merak edilen Wolverine açıklaması geldi! X-Men başrol değişiyor mu?

Daniel Radcliffe’den merak edilen Wolverine açıklaması geldi! X-Men başrol değişiyor mu?

admin admin -
24 0


Harry Potter serisi ile tanınan başrol oyuncusu Daniel Radcliffe bir müddettir X-Men sinema serisinde Wolverine olarak Hugh Jackman’ın yerini alacağı dedikoduları gündemde dolaşıyordu. Husus hakkında birinci Sefer İzah yapan Radcliffe, duyanları şaşırttı.

Harry Potter ile kült sinemalar ortasında yer Meydan ve fantastik sinema denilince akla gelen birinci isimlerden biri olmayı başaran başrol oyuncusu Daniel Radcliffe, oynadığı birçok projede de isminden bahsettirmişti. Şimdilerde bir müddettir ortalıkta dönen dedikodulara İzah yapan Radcliffe, X-Men’de yer almasına ait hususa İzah yaptı.

Daniel Radcliffe

“TAM BİR SÖYLENTİ”

Ünlü oyuncu bütün söylenen dedikoduları yalanlayıp, reddetti. Bir mecmua için verdiği röportajda “Tamamen bir söylenti” olduğunu Anlatım etti. Devamındaki açıklaması ile “Bu, sık sık ortaya çıkan bir şey, zira çizgi romanlarda Wolverine kısa, bu yüzden de ‘Kim kısa oyuncu?’ diyorlar. Hiçbir Vakit gerçek olmadı. Ortada sırada soruları mantıklı bir halde cevaplamaktan sıkılıyorum, bu yüzden geçen gün yaptığım üzere bir latife yapıyorum ve bu Cin söylentiler tekrar alevleniyor, lakin hiçbir şey olmuyor.” açıklamasında bulundu. 

hugh jackman

JACKMAN OYNAMAYA DEVAM EDECEK!

Şu Lahza için Wolverine’i Jackman’ın oynamaya devam edeceği açıklandı. Hatta Jackman, 8 Kasım 2024’te vizyona girmesi beklenen Deadpool 3 için Wolverine rolünü tekrar canlandıracağı da belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’ın Tatlıses taklidine yansılar çığ gibi! El hareketi…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir