‘Çöp Adam’ dizisinin 20. bölüm fragmanı yayımlandı! Çöp Adam’da sürpriz haber

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

Son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde oynayan Engin Altan Düzyatan Çöp adam dizisiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Elçin Sangu ile başrolleri paylaştığı Çöp Adam dizisinin 19. kısmıyla yayınlandı. Yayınlanan birinci 19. kısmıyla soluk kesen Çöp adam dizisi ile ilgili araştırmalara devam ediyor. Pekala, Çöp Adam dizisinin konusu nedir? İşte dizinin Fazla merak edilen 20.bölüm fragmanı

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star TV’nin yeni dizisi Çöp Adam 19. kısmıyla izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan birinci kısmından itibaren Aka bir yankı uyandıran ve Fazla sevilen Çöp adam dizisi oyuncu takımıyla da dikkatleri üzerine çekti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Çöp Adam dizisi gerçek hayattan uyarlama olduğu için daha Fazla dikkat çekti. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’yu buluşturan Çöp Adam dizisinin 20.bölüm fragmanı yayınlandı. 

ÇÖP ADAM DİZİSİ 20. FRAGMANI YAYIMLANDI

ÇÖP ADAM nihayet KISMINDA NELER YAŞANDI?

Tamer, Peri’yi bulmak için telaş içinde çırpınırken, Türkan Hanım’ın telefonuyla rahat bir soluk alır. Peri ise Türkan Hanım’la çocukluğunun en Acı anılarını paylaşmış ve tedavi olmak için birinci adımı atmıştır.

Çöp adam dizisi yeni fragmanı

ÇÖP ADAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri’nin saplantılı aşk öyküsünü husus alıyor. Beklenmedik bir biçimde Aka bir servete konan yazılımcı Tamer’in, bankacı Peri’yi kaçırarak mahzene kapatmasıyla başlayan hikaye Aka bir aşkla nihayet bulacak. Peri’yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratan Tamer’in saplantısı, Vakit içerisinde duygusal bir bağa dönüşecek.

Yapımcılığını Haysiyet Güvenatam’ın üstlendiği, Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı Çöp Adam dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun öyküsünden esinlenen sıra gerçek bir olayı husus alıyor. Budayıcıoğlu, Çöp adam dizisi ile ilgili açıklamada bulundu. Dizinin gerçek bir kıssadan alındığını belirten Gülseren Budayıcıoğlu’nun açıklaması şu halde; “Çok heyecanlıyım. Çöp Adam karakteri o denli bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta mükemmeller yapan ve servet sahibi olan biri haline geliyor” “Çöp adam dizisi sıra dışı bir formda karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu kıssasını husus ediniyor.”

Çöp adam dizisi gerçek mi uyarlama mı

Hikaye hakkında ipuçları veren Budayıcıoğlu, “Bu kıssada iki kardeş var, iki çocuk…

Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha düzgün bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları Biricik tek göreceğiz” diye konuştu.

ÇÖP ADAM OYUNCULARI

Düzyatan ile Sangu’nun yanı Dizi dizinin oyuncu takımında Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak üzere kuvvetli isimler yer alıyor.

ÇÖP ADAM NE Vakit YAYINLANIYOR?

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Çarşamba günü saat 20.00’da yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir