saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güzellik
  4. »
  5. Cildinizi Genç Gösterecek Makyaj Tüyoları

Cildinizi Genç Gösterecek Makyaj Tüyoları

admin admin -
25 0

Özellikle orta yaşlarında olan kadınlar göz çevrelerinde alınlarında ve tabi dudak çevrelerinde ki kırışıklıklardan ciddi rahatsızlık duyuyor. Bu kırışıklıkların henüz estetik ameliyatsız bir çözümü bulunamadı. Bu nedenle bu rahatsız edici kırışıklıkları gizlemenin başka yollarını bulmak gerek. Bunun tek yolu doğru makyaj hamleleri yapmak.

Cildimizi Nasıl Genç Gösterebiliriz?

Makyajımıza başlamadan önce kadınlara ufak bir uyarı yapmakta fayda var özellikle alın bölgesinden rahatsız olan kadınlar eğer kakül kullanırlarsa bu noktanın görünmesini önlemiş olurlar. Bu yöntem sayesinde kendilerini daha rahat hissederler. Şimdi gelelim makyajımıza cildimiz zaten artık yorgun bir cilt olduğu için fazlaca renk değişimi olabilir. Bu nedenle cilt tonunuzun birkaç ton açık renk fondöten kullanmanızda fayda var. Öte yandan bu fondöteni uygularken yuvarlak halkalar çizerek parmaklarınızla uygulayın.

Kaşlarınızın ince olması sizi daha güzel göstermez bu yanılgıya düşmeyin kaşlarınızı kalın şekillendirerek öne çıkarın. Dudak çevresine bir kalem çekerek sınırlı bir hat oluşturun. Koyu renk ruj seçin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir