Çeyizde mutlaka bulunması gereken ev tekstili ürünleri

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Çeyiz listesi her genç kızın Fazla evvelce hayallerini doldurmaya başladığı bir alışveriş listesidir. İşte, 2023 yılında bir gelinin çeyizinde kesinlikle olması gereken konut dokuması eserleri…

Evlilik ve düğün süreçleri keyifli olduğu kadar hem maddi hem de manevi açıdan yorucu olabiliyor. Bu süreci en verimli biçimde değerlendirmenin püf noktası ise yeterli bir liste hazırlamaktan ve bu listede yer Meydan eserleri hakikat yerden almaktan geçiyor. Bilhassa konut dokuması eserleri üzere uzun yıllar kullanıma Müsait eserlerde, kaliteden ödün vermemek gerekiyor. Pekala Dava bir çeyiz setindeki olmazsa olmaz mesken dokumacılığı eserleri neler ve bu eserleri alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? Sizin için araştırdık… 

  • YATAK ÖRTÜSÜ VE BATTANİYE

Yatak odası dekorasyonunu tamamlayan ve hatta başkalaştıran en Kıymetli ayrıntıların başında Döşek örtüsü ve battaniyeler geliyor. Seçilen Döşek örtüsü ve battaniyenin usulü, dokusu ve deseni, odanın havasını Aka ölçüde değiştirebiliyor. Laf konusu çeyiz olunca, çeyiz setlerinde yer Meydan Döşek örtüleri ve battaniyelerde Caka biraz daha ön planda tutulabiliyor. Vakitsiz modelleri tercih etmekse uzun vadeli kullanım açısından avantaj sağlıyor. Örneğin; Döşek örtüsü seçerken hem vakitsiz hem de şık duran dantel ve güpür ayrıntılı modellere Talih verebilirsiniz. Battaniyede ise yumuşak dokusunun yanı Dizi sıcak tutmasıyla da bilinen embos battaniyeleri tercih edebilirsiniz.

  • NEVRESİM VE YORGAN

Çeyiz setlerinin olmazsa olmazlarından nevresim ve yorgan seçiminde dikkat edilmesi gereken en Kıymetli kriter katiyetle kullanılan gereç olmalı. Zira nevresim ve yorganda kullanılan materyal uyku kalitenizi direkt tesirler. Nevresim ekibi seçiminde %100 pamuklu kumaşları, yorgan seçiminde ise içi silikon elyaf olan ve %100 polyester kumaşa sahip yorganları tercih edebilirsiniz.  

  • YASTIK KILIFI

Malum, Çağ iktisat devri… Çeyiz setinize ekleyeceğiniz farklı renk ve desenlerde 2’li yastık kılıfları sayesinde nevresim gruplarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Böylece yalnızca yastık kılıfı değiştirerek bile Döşek odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. 

  • BORNOZ SET

Bornoz seti olmayan bir çeyiz asla düşünülemez. Uzun ömürlü kullanım için bornoz seçerken bornozun yumuşak dokulu ve suyu güzel çeken yapıda olması değerlidir. Desen ve renk seçimlerinde ise birbirini tamamlayan şık modellere öncelik verebilirsiniz. Bilhassa bayan bornozunda güpür ve sürece ayrıntılarının çeyizde Fazla şık duracağını unutmayın.

  • HAVLU

Çeyiz alışverişi yaparken çoklukla unutulan fakat aslında Değerli ayrıntılardan biridir havlular… Üstelik yalnızca mesken için değil düğüne gelen konuklara ve aile bireylerine Armağan olarak da değerlendirilebilirler. Listenizi hazırlarken havluyu birinci sıralara yazmanızı öneririz. Öte yandan bütün dokuma eserlerini set olarak almayı da tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem bir şeyleri unutma riskini ortadan kaldırabilir hem de bütün eserlerin birbiri ile Ahenk içinde olmasını sağlayabilirsiniz.

  • ÖZDİLEK’TEN YESYENİ ÇEYİZ KOLEKSİYONU

Sonsuza dek sürecek bir öyküde Özdilek konut Dokumacılığı, memnunlukla süslenen hayallere eşlik ediyor. Evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler için sunduğu orijinal çeyiz seti koleksiyonu, Döşek odalarında eşsiz bir şıklık sunuyor. Hayatınızın en Özel başlangıcı unutulmaz olsun diye her bir ayrıntısının incelikle tasarlandığı Özdilek mesken Dokumacılığı Ruby Çeyiz Seti, yumuşacık pamuklu yapısı ve her mevsim kullanım kolaylığıyla Döşek odalarının baş tacı oluyor. Nevresim kadrosu, Döşek örtüsü, battaniye ve iki Benlik bornoz ile havlu kadrolarını da kapsayan çeyiz seti 16 modülden oluşuyor.
Özdilek Ruby Çeyiz Seti artık Özdilek yetkili satış noktalarında ve Özdilekteyim.com’da evlilik hazırlığında olan çiftleri bekliyor!

Satın almak için tıklayın!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir