Cem Yılmaz’dan Fenerbahçe-Galatasaray derbi skoruna ilginç yorum! “Teşekkürler Fenerbahçe”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Koyu Fenerbahçeli olarak bilinen komedyen Cem Yılmaz, evvelki akşam oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisini oğluyla statta izledi. Yılmaz, Galatasaray’ın 3-0 yendiği maç için toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Önceki akşam Fenerbahçe’nin Kadıköy’de mesken sahipliğini yaptığı Fenerbahçe-Galatasaray derbisi, sarı lacivertlilerin 3-0 yenilgisiyle sonuçlandı. Birçok ünlünün de yakından takip ettiği derbinin sonucu toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. Oğluyla Birlikte maçı statta izlemeye giden Ünlü komedyen Cem Yılmaz, grubunun mağlubiyetiyle Düş kırıklığına uğradı. Galatasaray’ı kutlama edip maçın yıldızı Mauro Icardi’ye gönderme yapan Yılmaz, Fenerbahçe’ye teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Cem Yılmaz oğluyla Birlikte Fenerbahçe-Galatasaray maçını izledi

“10 YILDA BİR MAÇA GİDERİM”

3-0 biten maçın akabinde, oğluyla Bir arada yaptığı paylaşımın altına gelen “Ayağın uğurlu gelmedi abi” gibi yorumlara esprili bir lisanla yaklaşan komedyen, “Tebrikler Galatasaray “abi sen de de ne ayak varmış” la gecemiz şenlendi, teşekkürler Fenerbahçe. 10 yılda bir maça giderim ha Fazla değil.” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Cansel Elçin bornozuyla kayak gösteri yaptı! Kartalkaya’da…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir