Canan Karatay’dan öksürük krizlerini geçiren karbonat kürü!

Beslenme, Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 23, 2023 Yorum Yok

Son devirlerde yaşanan hastalıklardan sonra geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı doğal tahliller hayli ilgi görmektedir. kalp ve dahil hastalıkları profesörü Canan Karatay geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı ezberleri bozan doğal tahlillerini aktardı. İşte Canan Karatay’dan öksürüğü krizlerini geçiren karbonat kürü…

Üst teneffüs yollarının tahriş olmasıyla Birlikte gelen öksürük krizleri, sık ve şiddetli olduğu durumlarda akciğerlerde tahrişe neden olabilir. Bastırılması Mümkün olmayan öksürük krizleri, üç ila sekiz haftayı geçiyorsa kesinlikle Tabip denetimine gidilmelidir. Öksürük krizlerini doğal usullerle geçirmek isteyen hastalara ise Canan Karatay’dan rahatlatacak doğal reçete formülleri verildi. İşte o reçete…

Canan Karatay

CANAN KARATAY’DAN ÖKSÜRÜĞÜ BİR ÇIRPIDA GEÇİRECEK KABONATLI SU USULÜ:

Faranjit, bahar alerjisi, sinüzit üzere solunumsal enfeksiyonlarla ortaya çıkan öksürüğün ne kadar süreceği ve neden olduğu etkenler, bireyden şahsa değişmektedir. Pekala, geçmek bilmeyen inatçı kuru öksürüğe Canan Karatay şu teknikleri sıraladı:

Öksürük krizleri

Karbonatlı su içmeyi öneren Karatay, “Boğazımızı yumuşatmak için zeytinyağı tüketebiliriz. Sanatkarlar da bilirsiniz ki çiğ yumurta içer. Gerçekten çiğ yumurta boğazdaki epiteli yumuşatır.” dedi.

Öksürüğe ne düzgün gelir

İnatçı öksürüğü geçirmek için kemik suyu öneren Karatay, “Kemik suyundaki kolajen Fazla değerli. Kemik suyuna biraz limon suyu, biraz da kristal kaya tuzu koyarak içeceğiz. Kemik suyunu ılık olarak içersek boğazımız rahatlar.” sözlerini kullandı.

Kemik suyu ve çiğ yumurta içmenin kolesterolü yükseltmeyeceğini aktaran Karatay, “İçtiğiniz karbonatlı su, virüs ve bakterileri de öldürür. Bilhassa kışın bu virüs ve bakterilerin önüne geçmek için karbonatlı suyla gargara yapabilirsiniz.” biçiminde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir