Can Yaman Yeniçeri Hasan Balaban’ı oynayacak! El Turco dizisindeki partneri belli oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 27, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda ‘Viola come Vilayet mare’ dizisi ile İtalyanları ekran başına kilitlemeyi başarmıştı. birinci kısmıyla rekor bir izlenme oranı elde ederek ülke çapında rekora imza atan Ünlü oyuncu Hız kesmeden ‘El Turco’ ile dizisi için kolları sıvadı. Can Yaman’ın başrolde yer alacağı dizinin bayan başrol oyuncusu sonunda aşikâr oldu.

Fenomen dizi ‘Erkenci Kuş’ta oynadığı Can karakteriyle Aka zevk toplayan oyuncu Can Yaman, Türkiye’deki ününü İtalya’ya taşıyarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. nihayet olarak yeni dizisi “Viola Come Vilayet Mare” ile kamera karşısına geçen Ünlü oyuncu, rekor izlenme oranıyla Avrupa’da reyting listesini sallamıştı.

Can Yaman

Hız kesmeden projelerine devam eden Ünlü oyuncu şu sıralar Disney Plus için çekilecek olan “El Turco” dizisi ile gündeme geliyor. Çisil Hazal Cildim ve Kerem Deren‘in imzasını taşıyan projede İngilizce konuşacak olan Yaman’a eşlik edecek bayan başrol oyuncusu aşikâr oldu.

Can Yaman El Turco

İtalyan tarihinde Kıymetli bir yere sahip olan Yeniçeri Hasan Balaban‘ın kahramanlık kıssasını anlatan “El Turco” dizisi için Yaman’ın İtalyan oyuncu Greta Ferro ile kamera karşısına geçtiği öğrenildi.

Can Yaman ve Greta Ferro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Beşiktaş taraftarlarından manalı hareket! Depremzede çocuklar için alana oyuncak attılar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir