saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Burcu Kara’dan nihayet hamilelik pozları! Doğuma az kala bebeğinin ismini de…

Burcu Kara’dan nihayet hamilelik pozları! Doğuma az kala bebeğinin ismini de…

admin admin -
35 0


Ünlü oyuncu Burcu Kara, hamileliğini aylar öncesinde bildirmiş ve tekrar Ebeveyn olacağı için Mesut olduğunun haberini vermişti. Şimdilerde doğuma bir aydan az vakti kaldığını belirten Kara, nihayet hamilelik pozlarını paylaşıma sundu. Bebeğinin ismini de nihayet bir ay içerisinde bulduğunu belirten Kara, görenleri şoke etti.

Ünlü oyuncu Burcu Kara, “Hakim”, “Haziran Gecesi”, “Milat” üzere Kıymetli projelerde yer alarak ismini hafızalara kazımayı başarmıştı. 2016 yılında Fırat Parlak ile dünyaevine giren Kara, Ali Çınar ismini verdiği oğlunu 2017 yılında kucağına alarak, annelik hissini tatmış ve eşsiz olduğunu belirtmişti. Geçtiğimiz hafta oğlu Ali’nin hasta olmasıyla takipçilerini üzen Kara, 8 aylık Hamile olan kara bebeğine koyacağı ismi birinci Defa açıklamıştı. 

burcu kara hamilelik

“HEPSİ GELİP KARNIMA YANAŞIYOR!”

Şimdilerde nihayet hamilelik pozlarını veren Kara, toplumsal medya hesabından “Küçük konuğumla ben âlâ haftalar dileriz. Hissediyorlar mı herşeyi dersiniz? Hepsi gelip karnıma yanaşıyor.” notunu düştüğü fotoğrafıyla gündem oldu. Paylaşımlarından daha Fazla karnını saklmaya çalışan Kara’nın pozları zevk yağmuruna tutuldu.

burcu kara hamilelik

HAMİLELİĞİ HAKKINDA nihayet DURUMU BİLDİRDİ!

Doğumuna az kaldığını belirten kara “Hamilelik Fazla hoş geçiyor. Bunun için her gün şükrediyorum. Birincisinde de öyleydi. Sağlıklı bir süreç oluyor benim için kendimi yeterli hissediyorum” kelamlarını kullandı.

burcu kara

OĞLUNA KOYDUĞU İSMİ AÇIKLADI!

Daha Evvel Bebek’te kameralara takılan Kara, aşerdiğini Anlatım eden “Bu Uzaklık canım acayip pide çekiyor. Aklıma bu türlü Daimi internetten sipariş datayım geliyor. Her aklıma geleni alsam 30 kilo almıştım şimdiye kadar. Pilates yaparak formumu müdafaaya çalışıyorum. Akşam, gece bile olsa gidiyorum” açıklamasında bulunmuştu. Akabinde erkek bebek beklediğini belirten kara oğluna “Can” ismini koyacağını bildirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKECEK GÖRÜNTÜ:

Mert Turak’tan güldüren paylaşım! Oğuzhan Koç’un müziğine klip çekti

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir