Burcu Esmersoy da o hastalığa yakalandı! Doktoru sosyal medyayı yasakladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 03, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun bir müddet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya hekimi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenildi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki iki sarsıcı zelzele Fazla sayıda insanın hayatını kaybetmesine ve Aka yıkımlara Sebep olurken birebir vakitte insanların psikolojileri üzerinde Olumsuz tesirler de oluşturdu. bütün Türkiye‘yi Yasa boğan bu Aka sarsıntılar insanları her Lahza zelzele olacakmış kaygısıyla burun buruna getirdi. Sevdiklerini kaybetmenin acısı ve kaygısıyla yüzleşen birçok insan zelzele sürecinde ruhsal açıdan bir Fazla hastalıkla karşı karşıya kaldı. Bu hastalıklara yakalanan bir İsim de Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy oldu. Sarsıntıların akabinde uzun bir müddet sessizliğe bürünen 46 yaşındaki Esmersoy’a tabibi tarafından “sosyal medya yasağı” getirildi.

Burcu Esmersoy

BURCU ESMERSOY’A TOPLUMSAL MEDYA YASAĞI!

Çocuk yıllarına ilişkin travmaları olduğu ve bu sebeple ruhsal takviye aldığı bilinen Ünlü oyuncunun sarsıntıların akabinde sadece bir kaç yardım paylaşımı yaptığı görüldü. Sonrasında uzun bir müddet boyunca ortalıkta gözükmeyen Ünlü oyuncunun sarsıntıyla ilgili gördüğü paylaşımlar sebebiyle ileri derecede anksiyete bozukluğu yaşadığı öğrenildi. zelzele sonrası bu sessizliği sebebiyle kimi kullanıcılardan da tenkit Meydan Esmersoy’a tabibi tarafından “sosyal medya yasağı” konuldu ve Ünlü oyuncu toplumsal medya paylaşımlarına Mecbur bir Ara verdi.

Burcu Esmersoy toplumsal medya

“SEVGİLİ MART”

Yasaktan günler sonra toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Esmersoy, “Sevgili Mart: Şubat ayı bizi daha Evvel hiçbir şeyin yormadığı kadar yordu, daha Evvel canımızın acıtmadığı kadar acıttı. Bari sen bize biraz da olsa düzgün gel, ruhumuzu, vücudumuzu dinlendir. Bizi güzelleştir Mart.” yazılı bir görseli takipçileriyle paylaştı.

Burcu Esmersoy paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Merve Boluğur’dan dikkat çeken zelzele yorumu! “Ölecek olan ölüyor…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir