saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bugay ailesinde şok gelişme! Ömer Bugay annesi hakkında konuştu! Babana bir şey olursa seni…

Bugay ailesinde şok gelişme! Ömer Bugay annesi hakkında konuştu! Babana bir şey olursa seni…

admin admin -
28 0

2019 yılında hayatını kaybeden Umur Bugay’ın eşi Ayşe Bugay, geçtiğimiz aylarda oğlu Ömer Bugay’dan şiddet gördüğünü öne sürerek dava açmıştı. Bugay ailesinde yaşanan bu gerginliğe şoke eden İzah ise Ömer Bugay’dan geldi. Hürriyete annesi hakkında açıklamada bulunan Bugay, annesinin hakaret ettiğini ve ‘Babana bir şey olursa seni inim inim inleteceğim’ tabirlerini kullanarak şoke eden ayrıntılara yer verdi.

“Bizimkiler”, Hababam Sınıfı” gibi birçok hafızalara kazınan dizisinin senaristliğinin ve yapımcılığını üstlenen merhum Umur Bugay 2019 yılında hayata gözlerini yumdu. Vefatını ardından Ayşe Bugay, oğlu Ömer Bugay’ın şiddetine maruz kaldığını söylemiş ve uzaklaştırma kararı talep etmişti. Açıklamalarda bulunmayan Ömer Bugay ise şoke eden açıklamalarda bulundu.

Umur Bugay

“KORKUNÇ BİR ŞEYLE KARŞI KARŞIYA KALDIM”

Annesinin çocukluğundan beri sevmediğini ileri sünen Bugay, ‘Annem beni çocukluğumdan bu yana sevmedi. Daima hakaret ederdi. ‘Babana bir şey olursa seni inim inim inleteceğim’ sıkıntısı. Bunu babama söylediğimde bu telaşımı geçiştirir, ‘O senin annen, neden o denli şeyler yapsın’ kederi. Babamın muhafaza kalkanı ortadan çekildiğinde fecî bir şeyle karşı karşıya kaldım.”

ömer bugay annesi hakkında açıklamalarda bulundu

“BENİ VE GEBE EŞİMİ NE HALE KOYDUĞUNU BİLMİYOR”

”Annemin onu dövdüğüm formundaki kıssalarının hepsi palavra. Kaldı ki ne rapor ne de tabip denetimi var. Annem bunları kelamlı söylediğinde kabul gördü maalesef. Hem beni ortada bıraktı hem de hastalıklı göstermeye çalıştı. O Daimi konuştu lakin beni ve Hamile eşimi ne hale koyduğunu kimse bilmiyor.”

Ömer Bugay, 2003 yılında kendisine ‘manik depresif’ teşhisi kondugunu söyledi.

BANA HASTANEDE YAŞATTIKLARINI UNUTAMIYORUM”

Geçmişte alkol sorunu olduğunu ve tedavi gördüğünü söyleyen Ömer Bugay, “Bana hastanede yaşattıklarını unutamıyorum. Gece yarısı iki hasta bakıcı beni en ağır hastaların tedavi gördüğü kapalı kısma nam-ı öbür tımarhaneye tıktı. Bunu yapma buyruğunu verenin annem olduğunu sabah babam gelip beni çıkardığında öğrendim.”

“EŞİMLE HAYAT UĞRAŞI VERİYORUZ”
 
Anlatacak Fazla şeyin olduğunu Lakin hukuksal sürecin devam ettiğini söyleyen Ömer Bugay, annesi hakkındaki argümanlarına nihayet olarak şu sözlerle Karşılık verdi: Ben Bebek’teki konuttan çıkarıldım. Çaresiz olduğum için Hamile eşim Fidan’la Lüleburgaz’da bir tanıdığımızın yanına geldik. Artık burada Ömür çabası veriyoruz. Annem, kız kardeşim Zeynep’le birlik oldu. Benim sefil olup ayaklarına gitmemi bekliyorlar.”
 

Ayşe bugay
 
İLGİNİZ ÇEKEBİLECEK VİDEO;
 
Alzheimer olduğu söylenmişti! Muazzez Abacı’dan sürpriz görüntü…​ 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir