Brad Pitt’ten bomba proje! ‘Formula 1’ filmi için yarışlara katılacak

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 25, 2023 Yorum Yok

Amerikalı oyuncu ve sinema imalcisi Brad Pitt, yeni sineması ‘Formula 1’ için hazırlıklara başladı. meşhur aktörün, şampiyon yarışçı Lewis Hamilton ile nitekim yarışacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz hafta ‘yüz körlüğü’ hastalığına yakalandığını söyleyen Amerikalı aktör Brad Pitt, yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği Formula 1 sinemasının çekimlerine bu yaz başlıyor. Brad Pitt, Damson Idris ile başrolleri paylaşacağı sinemanın yapımcılığını Ünlü İngiliz yarış pilotu Lewis Hamilton üstleniyor.

Brad Pitt

FİLM İÇİN NİTEKİM YARIŞACAK

Pitt, emekli olan lakin sporun devlerine karşı bir çaylakla rekabet etmek için emekliliğinden Geri dönen bir yarışçıyı canlandıracak. Öte yandan Formula 1 sinemasının çekimleri, Brad Pitt’in F1 Britanya Grand Prix’sinde Lewis Hamilton ile yarışıyla gerçekleşecek.

Hamilton’un yapımcılığını yaptığı sinemanın yarış alanında çekilmesi için Pitt’in Özel müsaade aldığı öğrenildi.

Formula 1 sinemasının yapımcılığını Lewis Hamilton üstleniyor

“BİR BİRİNCİ OLACAK”

F1 CEO’su Stefano Domenicali, yarış sırasında paylaşılan sinema imajları hakkında şu halde konuştu:

“Çok yakında Silverstone’da çekime başlayacağız” diyen Domenicali, “Yarış esnasında çekilecek birinci sinema olacak. İmal açısından hayli saldırgan bir Amel olacak, fakat F1’in asla durmadığını göstermenin değişik bir yolu olacak.”

Lewis Hamilton

“EN YETERLİ YARIŞ SİNEMASINI YAPACAĞIZ”

Daha Evvel Lewis Hamilton, “Filmden Fazla Aka umutları olduğunu” söyleyerek, “Hem görsel olarak hem de şimdiye kadar Mevcut olan en yeterli yarış sinemasını yapacağımızı biliyorum. bütün hayranları derinden etkileyeceğimizden emin olmak için çalışacağız” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Urla’da Birlikte yakalandı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir